smucanje bih - vlasic - babanovac ?

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Zivijo,

Ima kdo ''bolj nove'' informacije oz stanje kako je s smucanjem v bih, kak nasvet katero hisko najet, kake so proge,

razmisljam da bi sli z otroci letos na smucarijo v bih, se se ucita oz recimo da sta zacetnika, tako da neka zahtevnost ni pomemba, zena pa tudi ni ze smucala par let zato bi pa gledal da je njim ok, family quality time :)
slo bi se med zimskimi pocitnicami.

kakrsne koli info dobrodosle.
lepa hvala
 

Larka

Zelenc'
21. nov 2018
1
0
1
Mi gremo tudi med zimskimi pocitnicami v Vlasic, otroka sta lansko leto zacela smucat, tako da je to smucisce super za zacetnike. Imajo smucarsko solo, ki je zelo poceni, hrana je tudi ful poceni, smucarske karte pa sploh. Sem ze nekaj rezervirala na bookingu, app.za 4 osebe, snow oasis in andrea& goran:)) Odlocili smo se na podlagi samih dobrih izkusenj od prijateljev, sorodnikov, tako da gremo sploh prvic v Bih:)))
 

map

Guru
6. jul 2008
7.786
1.924
113
najrajš na babi
Kolega ima dol hiško na smučišču in zelo hvali smučarijo tam. Ker ima vse zasedeno sem za med zimskimi počitnicami na boobkingu rezerviral neki Morehead guest house. Ocene ima od 9,5 do 10. 7 nočitev z zajtrkom za 204 EUR za 2 osebi. Mami bo doma, z tamalim bova pa maximalno uživala. Tedenska karta je lani koštala 162 KM, dobrih 80€. Poceni. Letošnjih cen še ne najdem na netu. Dol grem 16.02 in do 23.02. Če bo kdo od alterašev dol, pade kaka kavica, rakija, pivo, itd.

BIH sem sicer že predelal z avtom in motorjem. Vedno OK, folk prijazen, narava lepa, vglavnem dobre izkušnje tam doli. Smučat grem pa prvič, upam da bo tudi OK.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
JA jaz sem tudi zbukiral, sicer teden kasneje Lj pac :)
pa da probamo - za 8 ( dve familiji) cela hisa 460 € na smuciscu..pustmo se presenetit pa upamo na sneg