Slovenski Orli drugi na svetu v poletih

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/slovenski-letalci-srebrni-v-oberstdorfu/443721

zmaga.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na alterju so res bolj doma gimnastika, odbojka, rokomet.
Prvoklasni športi
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
prvi šport, je veliko veliko bolj množičen kot ti misliš. V tujini tudi zelo popularen. Naj te razsvetlim, da je gimnastika najbolj gledan šport od vseh športov na olimpijskih igrah!
Rokomet je pa žal bolj evropska domena.

Snecko, nimaš pojma!
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Sicer pa kako to, da jih nisi skurcal, glede na to, da se ukvarja samo par držav s tem športom in da so bedni, ker niso zmagal?




PS: Čestitke fantom!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Letos se naši nekako lovijo, dobro, Damjan je presenetil na prvi tekmi, nato pa nekako ni šlo.

Zato je drugo mesto kot zmaga na takšno stanje, Semenič je presenetil z drugim skokom, Prevc P. pa ... zgleda je v se v glavi.

p.s.
nič me ne moti, če uživaš v gimnastiki, verjetno se kda s kolegi zmenite in greste skupaj gimnastičarit, to mora biti lepo
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Nisem jaz nič rekel kje, in kako uživam ter kako koga moti če jaz, drug, kuža tam uživajo. Ko ostaneš brez argumentov, pa temo spremeniš.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Odprem telo o orlih, da jih pohvalim, ti pa vletiš z obrobnimi športi.

O čem je torej tema?
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Pogovor je šel naprej iz glavne teme, ti si ga še drugam napeljal jaz sem ti pa samo odgovoril, da ne veš kaj govoriš.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.103
858
113
Bruno: ba ignore ga das pa je, debila stajerskega. Se opravicujem ostalim stajercem, samo ta je res [cenzura]. Odkar je na ignore je mir. Kle in na ostalih forumih.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Citat:
Uporabnik Najbolji pravi:
Ti kar kle ostan.
hysterical-1.gif


je pa štajerski piček tudi pri meni na ignoru že leta in je prav fajn. vidim ga edino kadar nisem logiram ampak že po parih njegovih postih vidim zakaj je na ignore.
 
Nazadnje urejeno:

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Da ne odpiram nove teme. Ve kdo iz izkušenj, kako je s prometom med Jesenicami ina Ratečami v soboto okrog 8 ure. Moram v Italijo, pa me zanima, koliko več časa si moram vzeti, da pridem do tja?