Slovenski forum oz. klub z lastniki cabriov

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:

MTL pa Renault? Nikoli!!!!
stupid-1.gif


Kaj torej še ostane od francozev?




peugeot s platneno streho.....ok, kater model je pol to?
confused-1.gif
(nisem glih podkovan v tem)
 
Nazadnje urejeno:

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
a se spomniš PetraFalka kot inšpektorja Colomba in njegovega Peugota (fine Europiean car)
evil.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:sorry, ampak na Renault forumu nisem zasledil nekih pritožb čez serijske napake Megane Cabrio (npr. hidravlične cevke za mehanizem pomika strehe, zvijanje ,...)
smirk-1.gif


Itak da ni pritožb: namreč Renault driverji imate visok level, ko šele občutite, da je kaj narobe. A ne?
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
moram priznat da streha ni ravno fejst trda (po 6ih letih uporabe). Sam nimam nikakršnih problemov. zamaka ne (ne, niti v avtopralnici), piha skoz njo tud ne....mal imam problem samo pri zadnjem "oknu" kjer rob neki popustil in bom moral to zrihtat.

vse ostalo pa štima fajn. sicer sem imel kr neki težal z vžigalnimi ampak tud to smo rešli.

Me je pa cesta z*ebala v nulo (luknje kot na tankovskih stezah), tako da sem moral po 4ih letih amortizerje menjat
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Ares pravi:

kako to misliš "zvija" ?
confused-1.gif


A sem lahko malo zloben
evil.gif




Sicer pa: ko greš čez luknje, a se avto ''zvija'', škripa, čutiš, kako se cel pretrese. Pa ne naenkrat, ampak najprej sprednji del, potem pa še zadnji
stupid-1.gif
.

Lahko pa tudi kaj takega, kot je Jerez napisal, ampak tisto je že skrajnost
grin1.gif
. Recimo na 206CC-jki si lepo čutil, če si dal prst med vrata in karoserijo, kako se premika vse skupaj za kakšnega pol cm do 1 cm. Zato pa ima tam precej debelo gumo, ki to amortizira.
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ja, malenkostno se "zvije" oz "zatrese" ko greš čez kakšno večjo izboklino ali pa luknjo. To sem opazil tudi pri drugih kabri-ih. No, ne govorim o SLK in hujših mrcinah, ampak kabriji pod 7.5 mio ex-SIT.
Moti me ne preveč, ker za to sem pač vedel (kolikor dnara, toliko zabave) ko sem ga kupoval. Je pa utopično mislit da bi tolk cheap avti bili konstrukcijsko tako močni.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
No saj, zato sem pa vprašal
wink-1.gif
. Hehe.

Eh ja, ko daš streho dol ob kakšnem večeru na podeželski cesti se vse to pozabi, a ne?
aplauz.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Da si nauš kaj naredil... A streha že dela na gumb ali je še zmeraj "handgetribe"?
evil.gif

Sicer pa jaz vsaj za avto kateri sem si želel puf odplačujem...
evil.gif



Pa da nauš o smetenju kaj siknil... sva se nekaj dogovorila na 2 ušesi a ne? Pa nisi mogel, a?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Nisem. Sva pa imela deal da ne bo smetenja in podjebavanja... Glih tolk...

Uživaj s pugijem na "tih deževen dan"...


Jaz bom raje z otroki in ženo.