SLO druzinski dopust za <100€/dan

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Mi bomo koristili v vikend paketih pač en vikend tukaj, drug nekje drugje.

V mislih pa imam kako turistično kmetijo, mogoče z bazenčkom, da bo otrokom zanimivo. Recimo nekaj podobnega. https://www.n-angelina.si/ Edino malo preblizu doma je... Če ima kdo še kako podobno idejo se priporočam za link.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gas

flybejba

Pripravnik
31. jan 2020
70
38
18
Mi bomo koristili v vikend paketih pač en vikend tukaj, drug nekje drugje.

V mislih pa imam kako turistično kmetijo, mogoče z bazenčkom, da bo otrokom zanimivo. Recimo nekaj podobnega. https://www.n-angelina.si/ Edino malo preblizu doma je... Če ima kdo še kako podobno idejo se priporočam za link.

Tole smo testirali ene 2 leti nazaj, idealno za družine in podaljšan vikend.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gas in MrDaco

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
mau reklame da nardim eni iz luč kjer sem bil lani en vikend.

 

acc

Pripravnik
16. apr 2020
42
14
8
Včeraj s sosedo govorim. Pravi, da so že rezervirali polplenzion, koristili bodo vavčerje in razliko plačali (Moravske toplice). Mislim pa, da se niso nekaj posebno dogovarjali glede bonov.

Vprašanje: je potrebno dejansko vzeti nočitev / nočitev z zajtrkom in tam dodatno večerjo recimo ali bi šlo skozi tudi polpenzion, samo da ti dodatno zaračunajo tisto razliko ?
 
Nazadnje urejeno:

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Jaz ne vidim razloga zakaj ne, je pa tvoje vprašanje bolj vprašanje za ponudnika storitev ;) konec koncev ti lahko on računa nočitev z zajtrkom na vavčer al bon al kaj že, večerjo/kosilo pa posebej doda na račun pa je rešeno.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
vaučer je za spanje ali spanje z zajtrkom.
Vse ostalo kot sedaj. Da ali NE in pa doplačilo.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Včeraj s sosedo govorim. Pravi, da so že rezervirali polplenzion, koristili bodo vavčerje in razliko plačali (Moravske toplice). Mislim pa, da se niso nekaj posebno dogovarjali glede bonov.

Vprašanje: je potrebno dejansko vzeti nočitev / nočitev z zajtrkom in tam dodatno večerjo recimo ali bi šlo skozi tudi polpenzion, samo da ti dodatno zaračunajo tisto razliko ?

Ko si že napisal Moravske Toplice... Samo za informacijo, ne me tepst...

Moja gleda to:
Pač za vikend je en bon za dve osebi in doplačilo 19,60€.
Doplačilo za eno večerjo po osebi je 10€ (moja je klicala ta ponedeljek). Lahko da bodo ceno spremenili... Je pa zraven oštarij za jest, da ni problema...
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
A imate se kaksen predlog za kakšen moderni app 2+2, pa če ima bazen zraven pa še toliko lepše,..aja pa da ni na Gorenjskem,...