Sklad Primoža Peterke

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik xaxid pravi:
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Če je to res (ker spet ne vemo), samo še dodatno kaže, da dečko ne zmore niti najosnovnejših odnosov z drugimi ljudmi.
Nase vleče barabe in proti njim ne zna ukrepat.
Prava reklama na dveh nogah za dizaster.

Pravi Cime.
tongue-1.gif

ne žali Cimeta! on si je z nogometnim zaslužkom na Prulah kupil dvosobno garsonjero .
aplauz.gif

Pa menda ni spet takšno ven vrgel Cime? Če je res, potem si po moje fant zanalašč zmišljuje, ker toliko oslarij kot jih pa on pove, je pa res nemogoče
hysterical-1.gif
 

felicita

Pripravnik
8. okt 2007
529
0
16
Gorenjska
Še ena aferca, ki kaže na to, da je slovenska družba pokvarjena do konca. Tole je navadna goljufija, ki bi morala doživet sodni epilog. Kje je zdaj kaka inšpekcija za tovrsten kriminal?
Ali pa, hm, jutri bom jaz odprla sklad za slovenske osirotele otroke
smile-1.gif
A se dost žalostno sliš, da bo kaj notri padlo?
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Kje so zdaj vsi pametnjakoviči iz prejšnjih strani....ki so toliko imeli za povedat čez Peterko?

Se ne bi nihče posul s pepelom, a?

? Zakaj že ?
bonk.gif


Prijatelj, tesen prijatelj, njegova preproga? Zakaj si užaljen?

In pa, (skoraj) vsak je napisal ... "če je tole res, potem .... ". Je pa tole en skrajno resen del foruma, tko da ...

Noker
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
"(skoraj) vsak"?
To si že enkrat napisal....pa sem ti že odpisal, da preveri...in?

Ammm, človek bi pričakoval, da je vsaj en del foruma namenjen resnim splošnim debatam...pričakujem preveč?

Citat:

Prijatelj, tesen prijatelj, njegova preproga? Zakaj si užaljen?
Aja...maš tak način razmišljanja...če nisi naš[ergo: če ne razmišljaš po naše] si njihov?

@kozarec: zgodba, ki se tukaj napleta res ne deluje najbolj čisto, ja....
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
ksz...zadnih 40 komentarjev nisem prebral sem pa zdle naletel na www.rtvslo.si, pa primož sploh ni vedu za ta sklad kokr pravjo in kokr jst zastopim je ta sklad ustanovila ena debela pjana baba ker je pač prebrala članek v delu al novicah.

bedarija uglavnem...baba išče pozornost...na grmado z njo
10.gif



LINK: Peterka: naslednič me vprašajte
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
dejstva..

tip se je izgubil v svojih nagaradah in naredil nebiznis.

taksen sklad je popolnoma neumna in zaljiva zadeva do drugih drzavljanov Slovenije.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
a si gledu link?

se strinjam z tem kar si napisal , ampak če bi pogledat zgornji link bi videl da njega sploh ni blo v sloveniji ko je tale sklad bil ustanovljen. una debela berta je brala časopis v kater je pisal o peterki in potem je kr sklad ustanovila da bo ona njemu pomagala
bonk.gif


Sam Primož je izjavil da ga je sram zarad vsega tega in da ne bo sprejel niti centa ker so še nekateri bolj bogi od njega.


dejstva: Ti
stupid-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Obsdojam tiste, ki pišejo take na njegov račun, samo zato ker ima pač svoj karakter in to oni izkoriščajo.
Sajnasnebotožil.press
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik limetka pravi:
Ustanovljen je bil sklad Primoža Peterke, ki naj bi skakalcu pomagali zgraditi hišo, ker na žalost nima več takih prihodkov, kot v časih, ko je zmagoval v svetovnem pokalu.
bonk.gif

To je vic ?
Res nisem slišal kaj takšnega ....
bonk.gif

Saj je bil car svoj čas in verjamem, da je pokasiral, da bi si lahko uredil življenje, ampak je.bat ga, ko ti v glavo stopi potem pozabiš razmišljat za naprej.
Takšnemu, ki se je svoje čase vozil z Audijem in Harlyem ne dam niti naprintan evro, kamoli pravega. Svašta !

P.S.
Morda pa je ta stara debela Berta samo krinka ... hja, ljudje so namazani z vsemi živimi zvijačami.
 
Nazadnje urejeno:

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
ksz
Sem vidla posnetek na tv in je res žalostno žalostno kako je bil osramočen, ker mu je ena pacijentka želela kao pomagat. Baba smotana rabi resno pomoč, ker mu je kar za nekaj časa uničla življenje.