Skener

clarus

Pripravnik
5. sep 2007
35
0
6
Stvar je takale. Nabavil sem multifunkcijsko napravo HP Photosmart C4180 in imam problem
crazy1.gif
.

Zadeva deluje krasno. Printa, kopira ampak...skenira bolj čudno. Pri direktnem kopiranju je vse OK, ko pa želim prenesti sliko (ali dokument) v računalnik zadeva od vsega hudega odpove.
13.gif


Ja še to lahko dodam. Računalo je starejšega datuma in komaj še poganja XP, zati Vista ne pride v poštev
redface-1.gif
.

Kaj mi je storiti?
Prosim na pomoč.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Pomoje bo problem v računalniku. Sem že videl primer, ko zaradi prešvoh računalnika (klase P2, P3) tiskalnik ni mogu natisnt slike čez celo stran. Glih kakšne ultimativne rešitve ni blo... poizkusi napravo na kakšnem drugem računalniku, če imaš možnost.



edit:



Če je krivc računalnik, pa lahko kupiš za enako ceno kot printer kar novo kišto
grin1.gif
*klik*
 
Nazadnje urejeno:

clarus

Pripravnik
5. sep 2007
35
0
6
No ja. Muzejski primerek ravno ni. Sej je P4
cheer.gif
.
Sicer 1700 ne pa 2600
redface-1.gif
:. Programe mi kar dobro poganja.

Skoraj sem prepričan da bo kaj drugega. A je možno da so nastavitve BIOS kaj problematične pri prenosu?? Navajen sem že, da je na koncu rešitev kakšna brezvezna fora. Samo kaj ko jo moraš ravno poznati.
uf-1.gif
 

clarus

Pripravnik
5. sep 2007
35
0
6
Sem tudi že. Danes posodobljeno - že spet - no updates available.
Mislm tu mač
 

darkokoper

Pripravnik
6. sep 2007
65
0
6
Jaz sem imel enake probleme s HP psc 1315 all-in-one. Po 5X brisanju programa in gonilnikov, je nato končno začelo delat. Sicer je pred enim mesecem ponovno crknil program za prenos slik (skeniranje) na računalnik. V tem tednu pa bom poizkušal inštalirati tiskalnik na nov računalnik, ki pa ima drugi OS - Vista. Sicer sem dobil že driverje in program za Visto... Bomo videli konec tedna.

LP
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.928
8.970
113
EU
Kako ti odpove? Napiše kakšno sporočilo?
Pobaj priklopit na drugi USB port.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Imaš možnost zadevo priklopit na kakšen drug comp, bolj novejši ali močnejši ?
Probaj .... če bo tam vse delovalo BP, potem je ziher nekaj z compom.
Morda imaš USB 1.1 na računalniku on pa potrebuje 2.0 !?
Pač pri direktnem kopiranju mu je morda 1.1 USB prešvoh.
 

clarus

Pripravnik
5. sep 2007
35
0
6
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Kako ti odpove? Napiše kakšno sporočilo?
Pobaj priklopit na drugi USB port.

Sporočila ni. Samo melje in melje, potem pa dobim Windovs sporočilo o napaki "program se mora zapreti..."
Poskusil sem že vse 4 USB porte, pa tudi v BIOS sem preverjal da je vklopljen USB 2.0. Ko sem nabavljal je bilo to še zelo novo, tak da sem šel preverjat.
Zdaj ni drugega kot da še nekajkrat probam odstraniti in na novo naložiti gonilnike. Bom javil.
 

clarus

Pripravnik
5. sep 2007
35
0
6
Ja še to. Na tem istem kompu imam prikljopljen tudi laser od HP (1010). Ta pa mi dela normalno. A je možno da se gonilniki ne marajo?