širina foruma

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Gumba še ni, ga bomo pa vmestili čimprej. Smo upali da se niste tako navezali nanj
smile-1.gif


lp
ziga
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Najprej
aplauz.gif
.

Če je že govora o rdeči črti... jaz bi jo imel tudi v novicah pri kometarjih. (kot slo-tech)
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Citat:
Uporabnik MaverickT pravi:
Gumba še ni, ga bomo pa vmestili čimprej. Smo upali da se niste tako navezali nanj
smile-1.gif


lp
ziga


aha, jst sm ga glih iskal zdle...sm že logistiku težil
grin1.gif



fora je da ko ste preurejal ste dodal neki stvari ob strani foruma kar je pa zmanjšal komplet stran...zdej je pa na resoluciji 1280x 1024 na 19" monitorju ratal ful nepregledn, ker je vse tak malo, pa če bi se dal v tretjo prestavo dat pa mal porihtat.
zmaga.gif
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
lej, bi ze dal v tretjo prestavo, ampak mam v ponedeljek izpit za katerga morem predelat se karnekaj snovi... takoj ko ga porihtam zrhtam tud tist nesrecen gumb... lahko ga pa tud zdejle ce si manager/ekonoimst pa gres namesto mene pisat politiko podjetja in strateski management :p
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Hm, dopoldne je bil izgled foruma precej boljši kot pa je sedaj, ko je nekdo nekaj kao vračal na prejšne stanje.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
To si imel ti samo stari CSS shranjen...

S temi barvami bo treba nekej narest - sem se trudil kakšno lepo modro najt ki bi pasala s to temno modro ki jo imamo v headerju, pa nekako ni bilo prave, zato sem tudi naredil sivo. Bom v prihodnjh dneh poskušal kakšno pravšnjo kombinacijo modre najt. Če pa je tukaj kak designer, ki bi našel kakšen ustrezen kontrast kako pobarvati te sivine, pa naj naredi print screen, pobarva in mi pošlje dokaj nekompresirano slikco na moj mail, pa bom poskušal stvari realizirati.

LP
Ziga
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.302
1.062
113
bravoooo!

Lepo ste rešili zadevo, končno je ves monitor izkoriščen
cheer.gif
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Dela... klikneš na gumbek "cel zaslon", ki je zraven gumbka odjava. Pa smo rešili zadevo za katero ste najbolj jokali. Zdaj pa nazaj za knjige.

Edit: pa ne mi zdej jamrat, da je stran prazna - za to ste si pa sami krivi
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: