Šiptarsko izkoriščevanje Slovenije

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Kako lepo vas top sralce zberem na kupu. Samo roko dvignem.

Prav zares priletimo kot muhe na drek kar tvoji posti velikokrat tudi so, tole danes s "kontra"stavo in nadaljevanjem je prav lep primer. In iz neznanega razloga potem tako sranje še mene pripravi do tega, da me navije in se potem podelam tudi sam. Pa smo spet tam, da bi bil Alter veliko manj posran v kolikor bi se kdaj zadržal :D

P.S. Ja, vem, enako velja tudi za mene :p
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Bodo to kaj raziskali: šiptarju (šiptarski) delodajalec podpiše, da ima recimo 4k € plače, oni privleče gor familijo (tudi 7 člansko), čez en teden so že na socialni. Ko uredijo papirje se transportirajo nazaj v šiptarijo in kasirajo do 2 jurčka mesečno in živijo ko bubregi u loju. Na enem naslovu v hiši brez oken in vrat prijavljenih po 150 ljudi. Poleg privlečejo gor stare bolane, jih tu prijavijo, dajo v bolnico da se operira/pozdravi in hopla nazaj domov. Mene jebejo za vsak cent, tu pa ne morejo nardit neke baze, ki bi povezovala kdo se je priselil, kje živi, kako od česa itn... Da o otroških dokladih, socialnih stanovanjih zastonj vrtcih, malici itn ne govorimo.
5 let smo rabili.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Jello bo tiho ker se mu šiptarji smilijo. Tudi Ferdo bo našel 100 izgovorov. Ampak oba pa tolčeta čez govejo musko.

Kaj pa naj bi novega povedal? Da se mi smiliš ti revček, ko se ti pol qrca ne sanja čemu sploh ploskaš? In še tisočič, gnoj v tej zgodbi je slovenec, z veliko. Ko je enako kot sedaj posloval s hildo in dobil 2 leti, ni niti trznil. Gremo dalje. Tudi po temle ne bo nihče niti trznil. Pač, z novo firmo, z novo kadrovsko agencijo v nov krog. Alter pa z zgodbico o levakih, ki naj bi vabili šiptarje k nam. Resno, daj še malo razmisli kdo je tukaj tisti, ki naj bi se komu smilil.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.870
1.321
113

Čudovita zgodba o uspehu. Sprejmeš, hraniš, financiraš, spodbujaš in nato podariš vse kar si investiral. Ali imaš lahko dvojno državljanstvo? Upam, da se bo odpovedal slovenskemu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
tole sm na hitr najdu, zdej grem pa še za kebab guglat:

Napisal sem "goveja muska", ti pa lepiš Avsenika. Sram te bodi!!! :zavijazocmi:
Goveja muska je bolj ali manj slab plagiat tega, kar je počel Avsenik in še nekateri drugi.
Recimo:

Ne glede na vse, ne moreš vleči nekih resnih vzporednic med ljudsko in Avsenikov glasbo.
Pa ravno to se dogaja, kar je velika napaka in škoda, ker se s tem dejansko izgublja pomen pristne ljudske glasbe.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
nism ti jest limal avsenika, nalimal sem ti kaj avstrijci mislijo o tem, kje goveja muzika izvira

torej ima kar precej s slovenijo, za razliko od kebaba o katerem pa še nisem uspel nič pametnega naguglat