Šiptarsko izkoriščevanje Slovenije

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
Poznam primer Bosanca, zaposlen v slovenski firmi, dela se po EU.
Žena rodila v Bosni, on je pa na porodniški 1 leto.

Kdo to plača?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Tako da se zaradi enega delavnega mesta za minimalca privleče 7 članko familijo na socialno podporo že ne. Stalno prrebivališče tudi ne sme biti samoumevno, še bolj ne državljanatvo. Bo šlo zdaj?
Al pa ko ti vleti z v8 audijem po froca oblečenega v hilfiger. Kosilo pa zastojn pa šola v naravi subvencionirana, ker nimajo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kdo neki jim določa oz. omogoča pogoje kot jih imajo za delo v Sloveniji? Vlada ali podjetja, ki potrebujejo delavno silo? :bonk:
Podjetja zahtevajo hitrejše reševanje dovoljenj za delo in da predvsem šoferji lahko delajo, še peden dobijo dovoljenje. Tako, da se za svoje vprašanje lahko obrneš na GZS.
 
  • Haha
Reactions: Matey

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113
Nista vedeli.


V Beogradu aretirali slovenski državljanki, po naših podatkih Valbino in Bleono Haziri. Kot pravita, nista vedeli za 30 kilogramov konoplje v prtljažniku.

Komentar
Hahahahahhahaha , ni mi jasno , da Srbi ne poznajo družbeno lestvico in pravila v Albanskih družinah , če so že naši tolk fuknjeni ! Kako da gresta kozi v zapor , ko pa se morata poročiti . Mater gre pa samo na boljše za 3 leta .
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113

Eden izmed komentarjev! Plus grožnja z nožem.....tipično za čiv-čive....!

Sl. Bistrica, tako zvana Albanska enklava. Tistih nekaj Slovenskih revežev iz Pohorja, bo moralo začet motorke zraven nosit. Dovolj bo samo da bo ena glava odletela, potem bo mir.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in MrDaco

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Ateji so zatajili, tega se v SB več ne bodo rešili, še nikjer se niso, samo slabše je...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Moremo bit strpni, takšna dikcija ni primerna...
:obesise:

Drugače pa ja je kr panika zaj nastala. Pa izredne seje in svašta. Ko se pa že nevem kak dolgo na to opozarja si pa bil nestrpn in nevem kaj vse.
So pa prišli prijatelji iz srednje šole zamaskirani in naj bi bil napovedan napad po ramadanu, imensko koga. Tak se menijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in MrDaco