SIM kartica za dvigalo

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.044
2.367
113
A morda kdo ve kako je z sistemi klica v sili pri dvigalih (znanec čaka na uporabno dovoljenje za dvigalo, pa se v to ne spozna kaj dosti). Ali naši operaterji ponujajo za to kakšne posebne pakete ali se pač lahko vzame ločena SIM kartica na obstoječo naročnino?
 

k0cbek

Zelenc'
4. mar 2013
14
1
3
A morda kdo ve kako je z sistemi klica v sili pri dvigalih (znanec čaka na uporabno dovoljenje za dvigalo, pa se v to ne spozna kaj dosti). Ali naši operaterji ponujajo za to kakšne posebne pakete ali se pač lahko vzame ločena SIM kartica na obstoječo naročnino?
Potrebuješ le klicno sim kartico.
GSM modul mislim da je takoalitako zraven dvigala(no povečini je).
Klici pa se povečini urejajo na enega od varnostno nadzornih centrov varnostnih služb.Lahko pa tudi na tvojo gsm številko.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.044
2.367
113
Kolikor sem doslej izvedel so opcije ali navaden VEČ paket pri Telemachu za 10 eur ali pa Enotni paket pri Telekomu za 7 eur in 16 centov na minuto za klic.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.196
3.351
113
A morda kdo ve kako je z sistemi klica v sili pri dvigalih (znanec čaka na uporabno dovoljenje za dvigalo, pa se v to ne spozna kaj dosti). Ali naši operaterji ponujajo za to kakšne posebne pakete ali se pač lahko vzame ločena SIM kartica na obstoječo naročnino?
Tvoj znanec rabi še pogodbo za servisiranje dvigala s podjetjem, katera nudi to storitev. Servis dvigala je vsak mesec oz ustrezno manj glede na frekfenco uporabe. Tehnični pregled je 1x letno.
Moj znanec je mislil, lako čemo, saj oddaja stavbo oz stanovanja, kjer je tudi dvigalo za 3 nadstropja. SIM kartica je bila kar naenkrat nepomemben problem, večji je bil redno serviserja plačevat. :)
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
V enem takem sistemu je bilo pomoje na polnjenje in je vse skupaj poteklo in
ko mi je RADNIK obstal med nadstropjema, se ni dalo z alarmnim gumbom priklicat nikogar...
Slišalo se je, da kliče (tonsko izbiranje) pol pa tutututu... K sreči je bila verzija 2 zunanjih
vrat (novejši RADNIK 1969), in se samo kladivce odmaknu in odklenu shaft door, inner door pa ročno odprl in splezal ven..
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.044
2.367
113
Bob 4c je tudi dobra opcija ja. Sicer je sedaj vzel pri Telemachu dodatno številko na naročnino, pol leta brezplačno, potem pa gor še nek popust.

Hvala vsem.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Bob 4c je tudi dobra opcija ja. Sicer je sedaj vzel pri Telemachu dodatno številko na naročnino, pol leta brezplačno, potem pa gor še nek popust.

Hvala vsem.
Vsekakor bolje, kot kaka zadeva na kartice...

Najbolje bi bila seveda povezava na kako stacionarno linijo, ampak je izvedba/stroški vprašljiva...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
KSZ: kako dolgo lahko imaš BOB 4 cente, brez da bi karkoli plačal. Namreč rabim simko za sprejem klica, oz. zvonenje. Ob zvonenju se odprejo vrata od garaže, klic se ne vzpostavi in ni stroškov, s te številke pa tudi nikoli ne bomo klicali.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Neomejeno dolgo, jaz imam dve naročnini za alarmni centrali - SMS sporočila ali ukazi.
Pred letom dni sem nakazal 10 EUR na vsak račun in se počasi odšteva, da se ne ubadam z plačevanjem par centov vsak mesec.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pri nas bo potencialno par let brez vsakega prometa - pozvoni, vrata se odprejo - pozvoni, vrata se zaprejo; to je to.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Jaz imam
Če ni prometa ni računa.
V glavnem letos dobil 1 račun.
Ki se je odštel od 2 eur dobroimetja