Silvestrovanje v kakem lokalu?

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Zanima me kje v Ljubljani v lokalih ste ze silvestrovali in kako vam je bilo? Jest sem bil enkrat v bachusu pa majo za 25eur se hladni bife ki je cist v redu za silo, edino DJ je vrtel kr eno musko pa sami neki cudni italijani so takrat bili notr, dol pa sami smrkavci. Problem je tudi ker ob polnoci ne spuscajo ven iz lokala, tege res ne razumem in tako je vsako leto, da ti stempelj na roko pa nesmes ven hodit kolkr tebi pase??!?!?!

Bil tudi v cvetlicarni k je bil disco,25eur brez bifeja en posran welcomedrink, sam najvecji problem je bil disco ki je bil tolk beden da nisem vedel kaj naredit.

Torej kje ste bili, kaksna muzika, kaksni bifeji ali druge ugodnosti itd?

Skratka ce si nekje v Ljuibljani na prostem potem kasneje nemores nikamor ker moras povsod placat polno ceno v lokalih.,
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.287
3.690
113
davorinm.wordpress.com
Roxley - zelo kul bilo (ampak balkan žur)
Bachus - crap
As - ok
Emonska - ok, gužva
Holidays pub - Zelo kul žur, crazy gužva


Sicer pa tudi mene zanima kaj in kako..., ker smo brez idej.
 
Nazadnje urejeno:

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
2x Bachus...ko smo bili še bolj mulci, no ja, začel z buteljkami vina potem pa na glavo, ob polnoši šampanjc brezplačno ipd.......nič posebnega,sploh ker smo bili pijani na polno.
evil.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Amm bachus se mi zdi cist super ker si nekak se mizo pridobis, bife je tudi ceist kul da gres nalozit kruhke ene 4x, bife ima se emonska pa konzumacijo , med tem ko cvetlicarna imas 25eur samo vstopnino in welcome drink, letos naj bi bil bolj house slyvian ,shark, tale dva mislim da nista slaba. Samo problem cvetlicarne po moji logiki je to da ni vec tribun, se nemores niti vsedt nikamor, mislim 10ur pa tudi nebom skoz na nogah vrjetno.

Stem da mas v bachusu kr kulturno silvestersko vecerjo za 60eur, zgoraj, to se tudi ne slisi slabo.

Ostalih lokalov v Ljubljani pa ne poznam, pac za novo leto se mi zdi cist kul da si v Lljubljani da se ognjemet vidis ker drugac je pa res kot sam se en petek.