Sijan, katero funkcijo zasedaš ?

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
A si se ti mal zmotu? Jest pa SDS?
Seveda sem s spodnjim citatom na Cvingača ciljal... Ti vem, da znaš bolj trezno in realno razmišljat.

Citat:
Ne vem, kdo bi mi plačeval, ker nikogar tako zagnano in vztrajno ne zagovarjam kot ti SDSovce..
zdaj bom pa nehal to driblanje, ker se mi ne da s tabo provokatorjem ukvarjat... Zgleda nimas pametnejsega dela v lajfu.

ozze

Majstr
24. jul 2009
1.945
175
63
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Za SDS vem, da ima nekaj spletnih jurišnikov, ki se občasno tudi v medijih pojavljajo ob vodstvu stranke (vsaj na videu in fotografijah). Skupno jim je, da sa intelektualno nekje na nivoju retardiranega kokeršpanjela.

Podobno je 15 let nazaj imela LDS svoje jurišnike, ampak takrat so kvečjemu ponoči trgali konkurenčne plakate med predvolilno kampanjo (in bili za to ekstra nagrajeni). V primerjavi zgornjimi so bili intelektualni superumi. Hell yesss, to so še vedno, večina njih je v tem času v življenju že nakaj dosegla.
A uspela 'nekaj dosegla' zato, ker so dobil kak dober posel kot protiuslugo
sprasujem se.gif

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
886
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Za SDS vem, da ima nekaj spletnih jurišnikov, ki se občasno tudi v medijih pojavljajo ob vodstvu stranke (vsaj na videu in fotografijah). Skupno jim je, da sa intelektualno nekje na nivoju retardiranega kokeršpanjela.

.
Ja, pa nagrajeni so s kakšnim svetovalnim mestom, če je glih njihov minister. Lep primer je k.aloh. Politikis je pa itak poden..kaloh in njegovih 1000 alternickov
stupid-1.gif

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
43
48
Citat:
Uporabnik Sijan pravi:
Nikoli nisem zagovarjal le ene politične stranke, poudarjam tisto, kar je pozitivno in sem glasen pri stvareh, kjer se dela krivica in slabo za naš narod. Če sem proti SDS ne pomeni, da zasedam kakšno funkcijo. Ne maram manipulacij, laži in zavajanj določenih strank!

To je vse!
...ne maram manipulacij, laži in zavajanj določenih strank...

No, to pa pove vse o tebi. Nekateri te lahko manipulirajo, lažejo in te zavajajo, da potem ti ne maraš ostalih. Le kateri opravilno sposoben ter čustveno in umsko neprizadet človek bi si dovolil manipulacije, laži in zavajanje od kogarkoli kljub temu, da se jih zaveda?
sprasujem se.gif