Šiht, podjetje Develor?

Jumpy17

Zelenc'
12. sep 2011
5
0
1
Živijo,

nedavno sem se prijavil na delovno mesto poslovnega trenerja pri SLO podjetju Develor. Šlo za delovno mesto trenerja soft-skillsov. Sedaj sem jaz in še 11 drugih starih od 30-40 let povabljeni na tečaj predstavitve veščin, ki poteka dva dni v marcu in ga moramo izbranci pokriti sami - 60€, a pridobimo certifikat.
Izmed 12 kandidatov bodo izbrali 3, katerim se bo kotizacija tudi vrnila in bodo pogodbeno (S.P. ali kaj podobnega) sodelovali s podjetjem Develor, ki coacha, predava, svetuje itn.

Ker sem bil opozorjen na natego, me zanima, če morda kdo od vas ve kaj na netmo tega podjetja?

Žal so vsi oglasi že odstranjeni z interneta, da bi vam posredoval link.
Hvala
smile-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.165
2.354
113
v lokalni ostariji
uuu biznis:)))

9x60= 540€! če imaš vsak teden takole "tečaje" je to 2160€ / mesec:))))

s tem da dvomim da bo kdo izbran tako da je matematika: 12x60x4=2880€ / MESEC

ne ni nateg;)
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Pridi še meni predstaviti, pa ti natisnem NUMY certifikat za pol te vsote.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
Dva dni seminarja da postaneš coacher je verjetno mnogo premalo, medtem ko 60€ za dvo dnevni seminar ni veliko
če dobiš uporabne vsebine, ki če ne drugega vsaj tebi dobro služijo...

Ali je to nateg ali ne boš moral sam ugotoviti, res pa je, da se to ime, vsaj kot se jaz spomnim še ni pojavilo na Alterju,
lahko je to priložnost, lahko pa nateg
tongue-1.gif
 

Jumpy17

Zelenc'
12. sep 2011
5
0
1
Gre za dvo-dnevni seminar predstavitve veščin, kjer kandidati preko določenih nalog in predpriprave predstavijo svoje veščine. Izmed 12 se izbere 3, ki se nato nadalje izobražujejo pri podjetju in na koncu dejansko pridobijo naziv predavatelja/trenerja/coacherja, ...
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Jumpy17 pravi:
Gre za dvo-dnevni seminar predstavitve veščin, kjer kandidati preko določenih nalog in predpriprave predstavijo svoje veščine. Izmed 12 se izbere 3, ki se nato nadalje izobražujejo pri podjetju in na koncu dejansko pridobijo naziv predavatelja/trenerja/coacherja, ...
predavatelj/coacher česa?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
Citat:
Uporabnik Jumpy17 pravi:
Gre za dvo-dnevni seminar predstavitve veščin, kjer kandidati preko določenih nalog in predpriprave predstavijo svoje veščine. Izmed 12 se izbere 3, ki se nato nadalje izobražujejo pri podjetju in na koncu dejansko pridobijo naziv predavatelja/trenerja/coacherja, ...

Če se vidiš v tem, da bi bil coacher in imaš tudi že kaj izkušenj iz preteklosti (teorija brez prave prakse je zgolj teorija), bi delal honorano,
verjetno si moraš sam stranke pridobiti ( to je problem v SLO, noben ne bi sam pridobival strank, vsi bi službo in da jim en zrihta posel ki ga samo še opravijo) probej, če pa si že od začetka v dvomih, pa raje prej odstopi od tega...

Priložnosti je veliko, samo prijet jih je treba...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.115
2.464
113
Nakladanja drugim kako morajo delati in računanja za to uslugo. Diši po nategu...
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.956
113
KSZ

Ko preberem Zgodbe o uspehu na spletni strani, se mi alarm vklopi...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če vse skupaj povzamem po svoji interpretaciji;
plačaš 60€, dobiš certifikat, odpreš s.p. in si iščeš stranke katerim "svetuješ", plačan si pa od števila strank, katere plačajo Develorju, ti pa dobiš procente? oz, ker že imaš s.p. in certifikat, se vrjetno lahko znajdeš in stranke plačajo direkt tebi;) si daš naziv Develor Premium, pa si še boljši od njih:)))

men osebno deluje eden izmed tistih poklicev, k ti 3x pove kaj dela, pa za vsako rečeš kwa?