Shopland

Matkoo12

Zelenc'
5. mar 2020
4
0
1
Klasicna politika poslovanja lastnika. V lasti ima/je imel: sloshop,shopland,kuponlandia,kuponmat,hallovinjeta, outletstore. Posredno je udelezen tudi pri outlet lezisca itd.



Hint za iskanje
 

CrazyFrog

Zelenc'
3. avg 2020
1
0
1
Želim si, da bi tale forum obiskal preden sem naročil na shopland.si izdelek v vrednosti 22EUR z poštnino, vendar ne duha ne sluha. Saj ni neka vsota, vendar pišem v upanju, da boste prej prebrali članke, ki so napisani tukaj. Telefonska, ki jo imajo objavljeno je nedosegljiva, pravtako oba email naslova. Tole boste prejeli v kolikor pošljete email:
Screen Shot 2020-08-03 at 12.10.16.png
Screen Shot 2020-08-03 at 12.10.06.png
 

KlavdijaMal

Zelenc'
28. feb 2020
12
1
1
Želim si, da bi tale forum obiskal preden sem naročil na shopland.si izdelek v vrednosti 22EUR z poštnino, vendar ne duha ne sluha. Saj ni neka vsota, vendar pišem v upanju, da boste prej prebrali članke, ki so napisani tukaj. Telefonska, ki jo imajo objavljeno je nedosegljiva, pravtako oba email naslova. Tole boste prejeli v kolikor pošljete email:
Poglej priponko 35183Poglej priponko 35184
Jaz sem dobila denar sider nazaj po nekaj tednih. Sem jih nasla na naslovu, kjer pa nobenega ni bilo nikoli prisotnega in nasla naslov podjetja, ki je v nekem bloku in nimajo nabiralnika. Dala sem vedeti, da jim ovadba ne uide.

pa srečno ..
 
  • Všeč mi je
Reactions: CrazyFrog

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
no pri nas v firmi so na vsak način od tam hoteli maske kljub opozorilu da firma deluje kot da ne posluje etično ter da deluje kot en velik nateg.
lahko rečem da za nas se je zgodba končala srečno, dobili robo in račun seveda po kar precejšnjem čakanju in več mailih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: CrazyFrog

Matkoo12

Zelenc'
5. mar 2020
4
0
1
Zadeva je itak največji nateg možen.
Kdor ga isce ga ima na insta pod mperviz99 ali osebno v novih blokih na vrhovcih. Vozi porsche boxter ter rang roverja. Oba z nemškimi tablicami. Oba Munich..
 

Matkoo12

Zelenc'
5. mar 2020
4
0
1
Pa še en njegov podvig

Podjetje leoper doo ima pa ponovem blokiran račun tako, da se lahko za svoj denar samo obrišete pod nosom. Mogoče bi pomagala samo prijava na policijo. Če ne drugega bo mogoče kdaj dobil še kaj drugega kod delo v javno korist..
 

Matkoo12

Zelenc'
5. mar 2020
4
0
1
Ce ze denarja ne dobite pa lahko greste h njegovemu ocetu kupit mango Se vidi kje se je ucil biznisa. Samo da stari vrjetno ni taka baraba.