Seznam predporočnih pogodb

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
  • Wow
Reactions: navlixx

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Se bom vzdržal komentiranja... Ampak čemu mora biti to javno objavljeno? :sprasujemse:
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Hec je v tem, da ni važno kdo koga vzame in kakšen je priimek, ampak, da takrat ko se ločita on/ona ne pobere vsega...
Napisal sem on/ona, ker poznam osebno obe strani. Če je pa pogodba, je pa mir...
Žal je pa tako, da če pogodbe ni, odvetniki največ zaslužijo...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Hec je v tem, da ni važno kdo koga vzame in kakšen je priimek, ampak, da takrat ko se ločita on/ona ne pobere vsega...
Napisal sem on/ona, ker poznam osebno obe strani. Če je pa pogodba, je pa mir...
Žal je pa tako, da če pogodbe ni, odvetniki največ zaslužijo...
Najbolj je pomembno, da zenska prevzame moski priimek in prava ga. Drugace imas scenarij harry - meghan
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.316
113
Nobenega soseda nisem našel.... šment, a veš kako bi lahko opravljali doma.
 

Neutralist

Pripravnik
21. feb 2017
40
2
8
Meni veliko teh parov (predvsem tistih pri katerih je en tujec) deluje fiktivnih,mogoče samo zaradi papirjev ali kakšnih meni nepoznanih ugodnosti,pač moje mišljenje,in se je tisti kai nekaj ima pač tako zavaroval
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.316
113
Jaz sem eno našel iz moje okolice. Jo poiskal na facebooku in ima objavljen status "samska". :sprasujemse:

Boljše kot complicated LUL

i-changed-my-facebook-status-to-its-complicated-quantum-physics-is-complicated-youre-just-a-slut.jpg
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Torej, javno so objavljeni:
- ime in priimek
- naslov
- zakonski partner.

La kaj dela informacijska pooblaščenka?


Pogodba se lahko sklene pred poroko, celo ime ima tako - predporočna pogodba

Pogodba se imenuje pogodba o premoženjskem režimu med zakoncema (bodočima ali že obstoječima), zanjo velja publicitetno načelo, inf. pooblaščenka pa je že ob sami pripravi uveljavitve spremembe izrazila skrb nad tem, da so podatki o strankah pogodb javno objavljeni. Smisel tega naj bi bil, da se tretje osebe lahko seznanijo s premoženjskim stanjem, oziroma z razpolaganjem s premoženjem, podobno kot Zemljiška knjiga in vpisi ter plombe, stečajni postopek itd.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Pričakovano pišeš nekaj, kar ne drži ...
In kaj si ti tocno sedaj pripomogel razen s sranjem po meni? Ti si res en vase zagledan bedak in se javna osebnost hkrati. Najslabsa kombinacija. Te pridem naslednjic v zivo pozdraviti in upam, da mi reces vse to v obraz. Junak.