Šestka

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.811
199
63
Slovenija
Torej, šestka spodaj je postala občutljiva na vroče, mrzlo in prepih :)
Kaj storiti? Zobar lahko kaj naredi, kake paste, ki obljubljajo ublažitev, če jih nonstop uporabljam, kaj tretjega?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Zobar bo pravi naslov. Zagotovo ima rešitev. Kakšna pa je ta rešitev je predvsem odvisna zakaj te boli. V skrajnem primeru klešče popravijo vsako bolečino.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Ce te to estetstko ne bo motilo, naj ne bi bilo vecje skode ce ti bo manjkal samo en zob. Problem nastane ko ti manjka vec zob zaporedoma..
Jaz sem 7? Izgubil pred 20 leti in predlani se 6 zraven. (Ali obratno) in potem so zaceli "groziti" da bodo zaceli gornji zobje izpadat ker ne bodo imeli proti upora pri grizenju.
SHTF
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
KillaKHAN
Kaksna je ze pricakovana doba vsadkov?
Priznam, sedaj pri 40+ sem zacel uporabljat zobno nitko. Tisto "v okvirju". Mi bolj sede kot tiste prste v usta tlacit.
In res ne mores verjet kaj hudica se vse skriva.med zobmi.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
531
164
43
Tudi sam sem zobno nitko začel uporabljati pred cca enim mesecem. Ne morem verjet, kaj vse spraviš ven :D
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Ce te to estetstko ne bo motilo, naj ne bi bilo vecje skode ce ti bo manjkal samo en zob. Problem nastane ko ti manjka vec zob zaporedoma..
SHTF
Tudi en manjkajoči zob naredi sranje, saj se začnejo ostali pomikati po svoje in izgubiš prilegajoče ugrizne ploskve nasproti ležečih zob. Zato ima veliko čefurk razmak med enkami, ker iz nekega razloga zelo hitro izgubijo štirice in vrzel naselita sosednja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Jaz teh tezav se nimam. Oziroma je mogoce razlog v tem da manjkakajoca 7 tezje povsroci razmak med 1 kot 4.
Se bil pa na to opozorjen pri vsadkih(mozen tudi marketinski trik). Ce naredim samo 6,se ta se vedno lahko odmika proti 7 ki je sevedno je bi bilo. Zato sem naredil oba.
Da bom sel z lepim nasmehom v trugo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tudi en manjkajoči zob naredi sranje, saj se začnejo ostali pomikati po svoje in izgubiš prilegajoče ugrizne ploskve nasproti ležečih zob. Zato ima veliko čefurk razmak med enkami, ker iz nekega razloga zelo hitro izgubijo štirice in vrzel naselita sosednja.

Kaj je ta razlog morda Mujo? :evil:

Sicer mi pa ženske serijsko hodijo nekam v Zagreb po implantante. Kaže da je soliden, pol slovenije najdeš tam dol.