Sesalec do 250 EUR

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.033
76
48
Vleče k zmešan.On k je bil 550w...se mi zdi kot da je igračka.Pejt v Harvey,pa ti ga bodo zalaufal.

Če ima A,pol veš da dober sesa.

Zdej,če nimaš veliko preprog,mislim da nimaš kaj sfalit.Ker sicer,ima za učinek preprog C.Sam kok sem probal kok vleče,bi tud preproge posesal u nulo.
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
Za tegale Complete C3 Powerkajvemkaj lahko potrdim iz prve roke po dveh letih uporabe da vleče tako kot se zagre.
Brez vsake pripombe. Takoj bi kupil še enkrat.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Citat:
Uporabnik tesfalar pravi:
Za tegale Complete C3 Powerkajvemkaj lahko potrdim iz prve roke po dveh letih uporabe da vleče tako kot se zagre.
Brez vsake pripombe. Takoj bi kupil še enkrat.
+1
zmaga.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Kakor sem jaz gledal obstaja 3 vrste sesalcev:
* oni z vrečko (najcenejši, od 40 eur)
* oni brez vrečke (cca od 80 eur)
* oni z vodo namesto vrečke in hepa filter zadaj (najdražji, od 250 eur).
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Vsak dan se nekaj novega naučiš
wink-1.gif


Tako imajo industrijski sesalci za gradbišče. Vrečke uporabljaš za fini prah, za kaj večjega kot kamne lahko že brez vrečke, za vodo pa moraš nujno dati vrečko ven. Pa ne mešat vodni sesalec in sesalec ki sesa vodo!
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Ne razumem kaj si hotel povedat zdaj s tem? Da je Ecoline ter Powerline enako kar po moči niti približno ne drži saj ne Ecoline navadna ropotalnica (kolegica ni bila pozorna na te Eco-Power oznake in je vzela na firmi Eco, doma ima Power in pravi da kar velika razlika). Crap pa glede česa? Ne potegne dovolj, je pretežak, preglasen? Torej... kje šteka?
smile-1.gif
lp
Po ocenah je bil enako dobr kot powerline.
Crap je po tem, kako sesa.
Prvič: sesalni nastavk ima okoli in okoli krtače (med njimi pa par milmetrke presledke), kar pomeni, da svinjarijo voziš samo sem in tja, krtače škripajo po parketu (in zahtevajo preveč moči za premikanje)ipd. Prejšnji elekctolux je imel koleščka in je bil nastavk par mm od tak, in ker je imel svinjsko močan motor, je vse lepo potegnil - tudi po zaslugi vrtljive krtače, plus tega se je sesalo z eno roko. Če vzameš nastaevk s to krtačo pri mileletu, je še dražji, nastavek pa je tako svinjsko debel in težak, da je neuporaben ...
Pri tem Mieletu (da ne bo pomote, pri koleg probal powerline, pa je isti drek) je OK samo to, da luft izpihuje navzgor. Vse ostalo je v k..., pravtako pa tudi ZPS testi sesalcev, ker je ponder, ki ga namenijo oceni kvalitete in udobja sesanja, čisto prenizek.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Nimam pojma, jaz imam ta Powerline C3, pretežno parket, imam tudi nastave za parket, ene 3 preproge in sem z njim zadovoljen. Seveda, nisem pa testiral vseh ostalih. Pred tem sem imel nek Philips in je ta Miele res boljši... Saj pravim, nisem pa strokovnjak za sesalce... Kar se tiče krtače za parket, meni čist nič ne škriplje in je tanka in zelo lahka.

Imam pa to => https://www.miele.si/gospodinjski/t...03.htm?mat=07155710&name=SBB_300-3_PQ_Twister

Zraven je še nekaj drugih kartač ki jih nekako ne uporabljam. Debela in težka pa je res krtača za preproge in trda tla...
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.033
76
48
Ta moj Miele,k sem ga.pred kratkim uzel je FANTASTIČEN.Fuul je močan.ima 890W.Sesam samo na drugi stopnji.Je več kot dovolj.Na fuul,je pravi turbo_Ob priklopu globinske krtače je pravi globinc.Sva z sosedo primerjala,njenga globinca in mojga Miele.Nobene razlike.

Če gdo kupuje,nov in res pravi sesalec.Mu tega priporočam.Pa ne zato k na njem piše Miele.Ampak zato,ker si res zasluži ime sesalec.In ne kr nekaj...kot večina sesalcev...

https://www.miele.si/gospodinjski/s...90&name=Complete_C3_Cat&Dog_PowerLine_-_SGEF3
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.557
688
113
KSZ
Bi še vedno priporočali iste sesalce?
klaasični na kabel (dovolj dolgi) in vrečke
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Najprej se moraš vprašati, kaj boš sesal. Če imaš kako stopnišče brez vmesnega podesta, potem boš hudičevo trpel s takim kot ga je priporočal MieleFan.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ima kdo Dysona? "Teta" v Harwey Norman pravi, da ga imajo istega od odprtja za trgovino sesat, pa od montraže pohištva v salonu,... in še kar dela.

Jih spremljam že dolgo let, pa se ne morem odločiti - podobno kot z AMC posodo je tudi ta baje najboljši in neuničljiv.
 
Nazadnje urejeno: