Seks pred cerkvijo v Trnovem

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ne bo. Ker:
- sta frenda in pripadnika iste politične opcije, aktivista
- je lastnik dobil befel da mora ta tepko tukaj spamati ali pa bodo resne sankcije
Normalen, nepristranski mod (kar se pričakuje) bi ga že davno sankcioniral... tudi na način kot so Stardeca oz. Snecerja (omejitev objavljanja). Če kreira alter pa toplice doživljensko.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Jao, jao ja, vi pa ste res ene cvetke....

Tokratna obrazložitev je zadnja:

Roberto kiksa tako kot v večini svojih zgrešenih replik, z 123 nisva nikakršna frenda, se ne poznava in nisva pripadnika politične opcije. Ampak hey, vi tako ali tako vse veste in ste nezmotljivi v vašem ugibanju oz. ugotavljanju po vaše realnega stanja in tako sem nedvomno bil tahuj levičar in komunist, ko sem se recimo zapletel s Stardecom, sedaj, ko vas pa moti izražanje mnenja uporabnika 123, kar spada v 99% pod svobodo govora, ali pa ko sem kontriral eazyju sem pa zaradi domnevnega "nepravilnega ukrepanja" seveda pripadnik desnice in janšist. Čisto tako mimogrede - dejansko ne spadam ne na levo, ne na desno stran saj imam določena prepričanja konkretno leva, spet druga konkretno desna, kakšna pa celo kje vmes, kdo bi si mislil, knede?

Kar se pa sankcioniranja tiče pa bi se spet lahko pogovarjali v nedogled, saj je v resnici je realna situacija veliko bolj zapletena, sploh kar se permanentnega bana tiče v kombinaciji z izdelavo alternickov. Ampak kaj bi to razlagal vam, alter vsevedom, ki bi nekoga radi permanentno omejili zgolj zaradi izražanja lastnega mnenja, a hkrati so določena vaša prepričanja in delovanja veliko bolj fašistična.
Brezveze vse skupaj. Vem, da smo leta 2018 in vem kaj dandanes dela politična korektnost. No, pod mojim nadzorom bananja zaradi takih bedarij, kot je politična korektnost ne bo, če bo pa kak uporabnik (to seveda leti tudi na 123) žalil drugega uporabnika ali pa pozival k pobijanju in ne zgolj izražal lastnega mnenja, do česar ima vso pravico, pa bo ta uporabnik brez pardona banan takoj, ko bom to kršitev zaznal.

V kolikor pa se z mojim delovanjem še vedno ne strinjate (v kar niti malo ne dvomim, da bo tako še naprej) pa imate vedno na voljo kontaktirati kakšnega drugega, vaši politični opciji bolj bližjega moderatorja pa da vam on pojasni kako in kaj ter potrdi ali ovrže vaše zgrešene domneve o povezavi SDSa s tem forumom in njegovim lastnikom. Pa kakšne kr3tenizme se vse tu gor lahko prebere, to ne moreš verjet no....

No kakorkoli že, to je absolutno moja zadnja obrazložitev v zvezi moderacijo na temu forumu z moje strani, v prihodnje izvajam zgolj ukrepe ter pišem poste v katerim izražam lastna mnenja, do česar imam seveda tudi jaz vso pravico.

Lep dan vsem pa ne se preveč sekirat tega zaradi Alterja, dejansko situacija ni vedno taka kot vi nezmotljivi mislite.

Čao bao
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
ti pa reje tele-x-a pošlji v banovce in ne teži, ker toliko kot je on tukaj žalil in spamal pa ni nihče.

Spame sem redno brisal in ga tudi opozoril na to, vsa konkretna žaljenja so bila sanckionirana. Tiste "žalitve", ki pa so žaljenje zgolj zate a v resnici temu pač ni tako pa so seveda ostale nesankcionirane. V kolikor meniš, da obstaja kje kak post z nesankcionirano žalitvijo, ga prosim citiraj in bom uredil zadevo ASAP.
Ampak če pa nekdo napiše, da je po njegovem Tonin bebec, pa to pač ni izjava vredna bana temveč to lepo pade pod svobodo govora pa če se ti 3x na glavo postaviš, delaš sklece na trepalnicah in zraven nabijaš tiste zgrešene prijave moderatorjem. Si razumel? Verjetno nisi ampak ni panike, če je temu res tako nisi edini. Zato pa pišem take poste, ker dejansko ne veste kaj je kaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
hmmmm Matey , praviš, da si se zapletel s stardecem. Ta 123 piše dobesedno iste zadeve. Če ni samo zamenjal nick
Nekomu napisati "bebec" je svoboda govora??? ajjaa??? Na alterju mogoče že. Napisati nekomu " ne biti bebec" že mogoče, da pa imenuješ, to je pa lahko ža manjša žalitev. Čeprav je mnogo hujših na alterju
Bo treba malo ločiti zadeve (posebej desnarji) kaj je svoboda govora, kaj so žalitve , kaj so grožnje, kaj si pravice in dolžnosti. In ker tega niti približno ne obvladajo, dialog poteka tako kot poteka.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Če ne vidiš razlike med "politik Tonin je bebec" in "uporabnik Alterja Lanos, ti si bebec" potem se nimava kaj več pogovarjati. Osebna užaljenost zaradi izražanja zlabega mnenja o nekem (tebi morda všečnem politiku) pač ne šteje. In ne, 123 ne piše iste zadeve.

Ma fu.ck me sideways, sem rekel, da ne bom več repliciral obrazložitev....no, res. Ne bom več pa če še tako direktno pokažete svoje nerazumevanje situacije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
halooo.... se mi zdi, da imaš slabe živce za moderatorja.
Meni ni všečen politik. Ti si ga omenil. Kot tudi men zdaj :gorjaca:
Ja... 123 ima iste finte, kot stardec&company. Tri povedi.
ahaa... pa meni tvoje moderiranje ni šlo kaj nič v nos. Me je pa zdaj to zmotilo, kar sem napisal. Ma... sej me niti ni zmotilo. Svoboda govora, pa to.. sej veš :evil:
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Neverjetna sovražnost do mene ker sem napisal da je tonin (desničar) bebec in da nisem proti splavu.
Osebno pa ne žalim nikogar dočim osebnih žalitev prejmem vsak dan kr nekaj.
Razlika ali kritiziraš režim politike ali točno določeno osebo na tem forumu je ogromna in jo prisebni osebi ni težko razločit. No nekateri imajo s tem ogromne probleme.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.453
113
Matey jaz imam samo eno pripombo......krajše romane piši (kratka obrazložitev je zadost), ker drugače tema še bolj zaide.....IN VEČX SANKCIONIRAJ ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: lanos

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.453
113
Ker tak ko si sedaj.....si ekstremno liberlalen....saj iz volitev ti je pa že lahko jasno da levo ni več in :D
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Dones so posebej živčni ker bo v neposredni Italiji prisega desna vlada katera ima v programu jasno zapisano da bo izgnala pol milijona ilegalnih migrantov.
To je šok za migrantoljuPce.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Kdo je migrantoljubec? Kr z nicki napiši. Da ne bo imel matej potem izgovorov.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
endvatri , o toninu ne bom razpravljal, ker je verjetno bil priimek dodan kot primer. (mojega glasa pa ne dobi, da ne boš mislil, da ga zagovarjam)
Kolko in koga si žalil ne bom o tem, ker se mi ne da iskati. Zanimovo je pa , da prav bodeš v oči s svojimi izjavami. In se tem antireklamo svojemu bogu.
Ja, režim kritiziramo pa vsi, ker je tako kot je. In narobe je najbolj to, da se še zmeraj izkopavajo kosti, išče zmagovalec 2WW, kritizira nek režim, ki ga ni več (ne bi ga smelo biti več), pa ga še kar vi vlečete ven, itd itd istočasno je bila pa naša ljuba SLO na robu propada, ko so raprodajalo, kradlo, uničevalo. Pa to ni bilo važno. Glavno je bilo, kdo je bil žrtev 2WW. Lej... kmalu bo 30 let, kar je SLO samostojna. In 30 let se vi vračate v 2WW in prejšnji sistem. Dopovejte si, da se je po 2WW od nič gradilo, da se je prišlo do tovarn (za mene je gospodarstvo še zmeraj temelj , ne pa kot danes neko managerstvo.) V Slo se je od tovarn kradlo na nič. Kdo je kriv?? Vsi, ki so bili kadarkoli pri koritu.
Ok... ti pa ne rabiš zdaj spet odgovarjat o pedofilih, simbolih, bogovihhhhh
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
ahaa.. o teh migrantih. Mislim, da smo vsi proti migrantom, razen peščice, ki se ne zavedajo posledic. In ni važno al je to desni ali levi. Kakšni so pa ukazi od "šefov" je pa drugo. Zavedaj se, da nismo na svoji zemlji gospodar. Na žalost. In če bomo nekaj naredili, kar ne bo nekomu všeč od velesil, verami, da nas bodo ekonomsko uničili v nekaj mesecih. Zdej pa ti barantaj med željami in pogoji. Vmes pa še 2WW analiziraš
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Kdo se vrača v prejsnji sistem boš pa moral vprašati zvezdaše kateri sproducirajo 600 proslav letno financiranih iz državnega proračuna.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
ahaa.. o teh migrantih. Mislim, da smo vsi proti migrantom, razen peščice, ki se ne zavedajo posledic.
Pešcica? Stranka levica, sd, smc + privrženci.
So me pa včeraj navdušili iz stranke piratov. Kateri so včerajsnji protest migrantoljuPcev označili za bedarijo.No potem so sami sebe zabili z izjavo o legalizaciji konoplje.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Spame sem redno brisal in ga tudi opozoril na to, vsa konkretna žaljenja so bila sanckionirana. Tiste "žalitve", ki pa so žaljenje zgolj zate a v resnici temu pač ni tako pa so seveda ostale nesankcionirane. V kolikor meniš, da obstaja kje kak post z nesankcionirano žalitvijo, ga prosim citiraj in bom uredil zadevo ASAP.
Ampak če pa nekdo napiše, da je po njegovem Tonin bebec, pa to pač ni izjava vredna bana temveč to lepo pade pod svobodo govora pa če se ti 3x na glavo postaviš, delaš sklece na trepalnicah in zraven nabijaš tiste zgrešene prijave moderatorjem. Si razumel? Verjetno nisi ampak ni panike, če je temu res tako nisi edini. Zato pa pišem take poste, ker dejansko ne veste kaj je kaj.
in obezen splav za "rdeče"? zgleda čisto v redu mnenje... ko sem enkrat pred leti citiral neko raziskavo kjer je kazalo da imajo desni v povprečju nižjo izobrazbo sem fasal permanentni ban... zgleda sem nekomu na žulj stopil... pa saj se samo izobrazaba... še denes ne vem kdo od moderatorjev se tako obremenjuje s svojo izobrazbo:evil::evil:
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
jaoo.. težki si res. Ja... proslava za te, ki so se borili proti fašizmu. In tega je po svetu veliko. Vi se niste, in ni proslav. Pika.
Pojdi malo s foruma dol med ljudi, pa boš videl, kolko ljudi je za naseljevanje migrantov. Pika
Lej.. te razne predvolilne izjave so za to, da se lahko lepo zabavaš, ko poslušaš, lahko se živciraš ko poslušaš kakšne imajo, lahko pa v miru greš na pir in razmisliš komu boš dal svoj glas za lepo službo.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Pojdi malo s foruma dol med ljudi, pa boš videl, kolko ljudi je za naseljevanje migrantov. Pika
Pika. Nobenega v Sloveniji ni kateri bi te migrante naselil v svoji bajti na svoje stroške. Dovolj zgovoren primer je ko je srbkinja vukova navlekla 5 migrantov v svoje zapusčeno stanovanje in potem tožila državo naj ji da denar . Torej migrantoljuPnost izključno zaradi denarja.

Pa ne da ti tole ne boš razumel ampak preprosto nočeš razumeti. Ker bi se izdal. Se razkril.
Smo pa po letu 91 sprejeli 70 tisoč bosancev kateri so res bili begunci in kateri so prišli s celotno družino. In takrat ni bil nobeden proti.
Begunci ali pa načrtna islamizacija je pa velika razlika.
Pa še to. Dokler imamo vsaj enega brezdomca v Sloveniji pod nobenim pogojem ne bi smeli sprejeti nobenega ilegalnega migranta. Toleranca 0.
Brezdomcev pa naj bi bilo v Sloveniji okoli 3 tisoč. Ampak za vas niso omembe vredni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: leibstandarte