Sejem DOM - in parkiranje

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.475
365
83
Na območju gospodarca "trenutno" praktično ni parkirišč za potrebe obiskovalcev. Prišel okoli pol dveh včeraj in vse zasedeno. Potem pa prvi, drugi, tretji redar nabija ja zakaj se pa rinemo v tem koncu, ko je pa na železniški prazno. Hudiča kako pa naj vem, da je v enem delu vse zrito saj pol leta nisem bil bljizu... no po kakih 20 minutah smo se le pricjazili do rampe. Ko si enkrat v koloni itak nima smisla drugje srečo iskat.
Ob parkirišču (imen ulic ne poznam) pa mestni redarji neposredno ob zeleni hišici v kateri je varnostnik talajo dobrodošlico. No saj eni so bili res čudno parkarini. Ampak varnostnik bi pa ljudi pač lahko opozoril, da bodo delno blokirali promet, do enega od parkirišč in naj pač ne pustijo tam...

Organizator bi vsaj na internetu lahko navedel to dejstvo in priporočil nekaj parkirišč, ki so malo dlje. Sam zagotovo nebi rinil "do vrat".
Kakšen bo šele kaos kadar bo več obiskovalcev. Glede na prakso s teh sejmov je bilo obiska relativno malo. Super za obisk, saj praktično ni bilo zasedenega razstavljalca in nobenmu se ni mudilo...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
jaz bi se v tvojem primeru poslužil LPP(ali pa taxija če vas je več), če le nimaš kaj za pri/od-peljat. Bo skoraj zagotovo ceneje in manj stresno
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.475
365
83
problem je, da ni nikjer objavljeno, da v primerjavi z lansko jesenjo manjka kar nekaj parkirišča na bmočju
kot sem rekel, če bi vedel se zagotovo nebi rinil v ta konec
vedno smo se gužvali in rinli po ulicah v okolici a v nekaj minutah se je nekje dvignil trak ali rampa...

Skratka gdor gre na sejem naj parkira drugje!
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
tut jst sem včeraj po tretji uri naredil 3kroge, da sem našel parking (za partizanskim domom), pa colal 2€ za 2uri.

je pa en malce skrit parking na Vilharjevi, tam ko gradijo Emoniko, pa Siol je imel koncert Joss Stone.
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.157
55
48
Osrednja Slovenija
Jaz sem danes lepo za 1€ parkiral na Dolgem mostu in se z busom peljal tja in nazaj. Najboljša varianta, le dolgi most je precej poln. K sreči ni opaziti da bi tam tudi kazni talali, če zapelješ na robnik ali podobno.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.269
271
83
38
Ljubljana
drugič parkiri na moji ulci zastonj pa se sprehodiš 5min do gospodarca
grin1.gif
 

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18
>je pa en malce skrit parking na Vilharjevi, tam ko gradijo Emoniko, pa Siol je imel koncert Joss Stone.

Nič več
smile-1.gif
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Citat:
Uporabnik MojcaG pravi:
>je pa en malce skrit parking na Vilharjevi, tam ko gradijo Emoniko, pa Siol je imel koncert Joss Stone.

Nič več
smile-1.gif

Jaz sem okrog 15.30 dobil, pa je bilo še kar dosti prosto točno na tem parkirišču.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik Samojed pravi:
Jaz sem danes lepo za 1€ parkiral na Dolgem mostu in se z busom peljal tja in nazaj. Najboljša varianta, le dolgi most je precej poln. K sreči ni opaziti da bi tam tudi kazni talali, če zapelješ na robnik ali podobno.

že nekaj mesecev moja stalna praksa
cheer.gif
mislim, da drugače nekje do pol osmih al pa osmih še dobiš "normalen" parkir plac, kasneje pa se išče "luknje", parkira na robnikih....btw....tudi jaz do sedaj še nisem opazila čisto nobene kazni, tako da morda res na tistem koncu mižijo glede tega.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Sicer malce off, ampak za tiste ki ste bili na sejmu. Se splača it? Malo sem gledala po spletu pa nisem nekaj preveč navdušena, čeprav bi šla malo pogledat...
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Bil.
Se splača.
Dobil veliko informacij in kontaktov .. pa odgovore na določena vprašanja .. vredno več kot 7€ .. kolikor je vstopnina ..