Sedežna garnitura Natuzzi

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Citat:
Uporabnik Bucko pravi:
Cene da te kap? Kolikor sem gledal so bile cene kar tam tam ... glede na kvaliteto, so kr ugodni.

Tam tam s čem? Z Natuzzijem?

Drugače pa so bili meni všeč določeni modeli od Razgorška, eden še posebaj, sam je bil prtošl prekratek.
cry12bpy.gif
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Tkole je. Z descom sva pregledala vse. Ampak res vse...ni da ni. In evo ga hudiča, najdeva sedežno garnituro (3-sed + fotel) = 2500. Ok, je zelo lep, iz ledra. In kaj je narobe z njim? Sešit je iz tankega usnja, notr ni fedrov (sama pena)in tudi če bi hotela debeljše usnje (doplačava) - tega pač ne moreva..

Klinc..jst bom kr na kuhinjskih stoli gledala tv -
grin1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Saj maš polno dobrih privatnikov v Slo nevem kaj komplicirate sploh.
stupid-1.gif


Jaz imam sedežno narejeno po meri in sliki, katero sem predložil majstru, je pa narejena na cm natančno.
stupid-1.gif


www.posedi.com naj te spletna stran ne odžene.
tongue-1.gif
Usnje ma pa tud za 150€ na m2, pa še vedno pride ceneje kot nagnuzi.
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Jaz sem se enkrat pogovarjal z enim poslovnim partnerjem iz IT. Delala sva skupaj en projekt in na koncu bla kr prjatla. Na koncu mi je reku, da ima njegov oče posel s pohištvom in če bom hotu kdaj kak dober kos naprimer kakšno sedežno nej ga pokličem.
Js sem se hotu delat pametnega in sem reku neki v stilu: " Ja, ja naprimer kak Natuci". On pa me čudno pogleda, tko kot da ga zajebavam... Je bil kr mal užaljen.
Pol na koncu sem dojel, da je bila scena približn takšna kot če bi mi nekdo reku " če boš pa kakšen dober avto kupoval pa mene poklič" js mu pa rečem:" ja super ena Dacia mi je ful ušeč".
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Imamo doma že cca 10 let. Nikoli nismo usnja z ničemer mazali pa je ševedno lep. Sedi se zelo udobni je pa res da se spi za en drek na njem. Imamo tudi fotel ki se "raztegne" v pol ležeč položaj. To pa je moja ljubezen pred TVjem. Čeprav so stari so mi že ponujali ne malo denarja za odkup pa jih ne dam. Fotelj je bil tudi po tolkih letih že rahlo "utrujen" in je začel škripat. Prišel je pooblaščen serviser in zadevo porihtal. Delal je debelo uro vzel pa drobiž.

Z moje strani lahko samo hvalim
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
z natuzzijem same dobre izkusnje, 2 garnituri ze vec kot 10 let, ena pa 3 leta. Brez najmanjsih tezav. (vse usnje seveda)
 

Uros_z

Zelenc'
5. jan 2010
2
0
1
Mi imamo že 3 leta TOM-ovo garnituro Flori v usnju, pa smo z njo zelo zadovoljni!
Sem pa videl na LJ pohištvenem sejmu njihove nove stvari in so zelo zanimive!
 

Uros_z

Zelenc'
5. jan 2010
2
0
1
Mi imamo TOM-ovo garnituro in sem (še vedno) mnenja, da sem dobil za svoj denar največ (storitev , izdelek in zadovoljstvo )!
 
Nazadnje urejeno:

Kiara

Pripravnik
1. feb 2010
232
0
16
Bled
Tudi pri nas same dobre izkušnje z Natuzzijem. Imamo ga že več kot 7 let pa ne razmišljamo o menjavi.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
slabi 2 leti ze polezavam na natuzzi java. 190x100 cm, dvosed, belo kakovostnejse usnje, mehkejse sedenje. glede ciscenja - jaz ga samo z robcki za riti dojenckov obrisem parkrat na leto (priporocilo prodajalca) in je sedezna kot nova. dostikrat zaspim na kavcu in se ne zbudim do jutr. je ne zamenjam z noben denar!
poleg tega imam na eni strani pocivalnik za noge, kar zna prit zelo prav.. doda pa tudi kar nekaj pri ceni. v moji konfiguraciji je prisla sedezna 2300 eur, kar ni malo za 2m dvosed..

5.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Mi tud imamo na vikendu (pred tem pa doma) ene 10 let star natuzzijev set (trosed, dvosed in fotelj). Sedi se fenomenalno, nič poseden, usnje brez sledov uporabe. Tudi fotelj, ki se spremeni v počivalnik deluje enako brezhibno kot prvi dan.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Jo ima kdo? Kakoste zadovoljni? Jaz sem preletala res vse možne trgovine s sedežnimi garniturami, pa mi je vse šalabajzersko narejeno.

Eni pravijo, da je Natuzzi precenjeno blago. Je to res. Kakšne so kaj cene?

Dvosed in počivalnik, 10 let. Blago (zaščiteno z nečim) + trša pena. Oboje je kot novo. Kar se mene tiče, kupim še 1x.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Da še malo sam pridam na ta dober forum.......

Skratka Natuzzi pa penasta kvaliteta China made, sam se samo smejem naivnežem, da se pa brez znamke kupiti tudi boljšo kvaliteto narejeno v isti fabriki v Chini !

Poglej si tole, ološ od penastih Natuzzi verjetno poznaš ? NATUZZI te dejansko samo Natuca ( nategne), da kupiš katastrofalno slabo garnituro (brizgana pena brez vsakih vzmeti, ki se zmehča v par letih) zvenečega imena za dosti denarja, na koncu pa še ugotoviš, da je China made in če malo pobrskaš po SLO forumih se zjokaš, ko vidiš kaj je notri, kar je nekdo dobro dokumentiral med tem,ko je jokal, ko je dal v svoji menjati premehko peno...

No in ker kitajčki itak vse ponaredijo, lahko z iste firme, ki dela za Natuzzi kupiš mnogo boljšo sicer podobno ne enako custom ( po naročilu vse tudi materiali) garnituro, po želji tudi solidno vzmeteno, kar Natuci nima, ker bi te potem premalo Natucali (bi jim manj ostalo) edino, kar pa drži je, da boš imel lahko enake materiale, praviloma boljše vzmetenje, žal dobavni rok za kavč po naročilu cca 60-75 dni in pa firma bo Venuzzi ( te vsaj Natucajo ne)

najlepše pa je, da imaš vse pred nosom .....

http://www.opremidom.si/


Pa ni reklama so lastne izkušnje, kupite, pa kjer želite !
 

din

Pripravnik
19. avg 2007
76
0
6
Po moji izkušnji bi rekel, da je VENUZZI isto sranje kot NATUZZI - naserjejo te prav tako.

Katastrofalen odnos do strank. Dokler še niso dobili plačila, so bili zelo ustrežljivi. Po plačilu, pa ne duha ne sluha od njih. Sedežna je že prispela poškodovana zaradi neprimernega transporta. Že prvi dan ugotovljene konstrukcijske napake (uporabljen material karton??) in neustrezna barvna kombinacija. Sedežna je v uporabi šele par mesecev, a že razpada. Našteval bi lahko še in še.

Tako, da raje bilo kje drugje kot pri OPREMIDOM ali NPG al koji k. so že. Še NECKERMANN ima boljšo kvaliteto sedežnih, prav tako osebna izkušnja.

Ti nateguni me več ne vidijo - pa je lahko nevem kakšen nuzzi tuzzi
uf-1.gif


Skratka ne kupujte pri njih, če se imate radi.
 
Nazadnje urejeno:

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Ne vem če te isto naserjejo, ker Venuzzi je 3 x cenejši,pa v isti fabriki narejen, čeprav znanka ima njihovo sedežno že leto in pol in še zmeram hvali, je pa verjetno tako, malo denarja malo muzike, no razen, pri Natucantih (nategatorjih), kjer je celo veliko denarja pa malo muzike, res pa je en lep napis Natu...., katerega, vam bodo neuki zavidali
shocked-1.gif
!

Čeže iščete za veliko denarja precej muzike vzemite Rolf Benz, pa naj vas ne Natucajo!
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
no, ni ravno 3x cenejsi.
pa ce si preberes celo temo nas je kar nekaj tukaj, ki smo s svojim natuzzijem zelo zadovoljni. sicer je pa tako, da bo vedno vsak hvalil tisto, kar ima doma. in tako tudi tvoja znanka hvali ponaredek natuzzija, saj ji verjetno niti na kraj pameti ne pade, da nebi bila zadovoljna s sedezno, za katero je dala par svojih plac..
in pa rolf benz in natuzzi nista v istem cenovnem rangu.
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
Evo imamo trosed dvosed in enosed ,ki se raztegne v počivalnik od Natuzzija .
Usnje je ok ,razen ene par pik ki so ze od vsega začetka .
Pri trosedu se je kamalu po nakupu rahlo posedel srednji del .Reklamirali smo ga in ga je prišel pooblaščeni tapetnik iskat ga odpeljal v delavnico in nabasal na tistem mestu z polnilom in od takrat je ok.

Se mi pa zdijo ,da imajo Natuzzi šive super sešite v primerjavi z ostalimi proizvajalci.

Imamo ga pa že sigurno 8 let tako ,da kakšno kvaliteto imajo sedaj ne vem
evil.gif

Meni se ta sedežna zdi absolutno za 10 .Napako smo naredili da namesto dvoseda nismo vzeli še nega troseda ,ker je dvosed malo kratek za zakinkat po koslilu.
 
Nazadnje urejeno:

avantgarda

Pripravnik
13. mar 2008
186
0
16
Imam doma tale trosed iz JYSK-ja in moram reči da sem zelo zadovoljen z njim. Udoben, trpežen (otroci skačejo po njem dnevno, pa je še vedno isti). Cena - 500€, če je akcija še kakšnih 100€ manj.

jysk.jpg
 

mlavta1

Zelenc'
8. sep 2010
6
0
1
www.optiweb.si
Glavno da ne vzameš kakšne sedežne z umetnim usnjem, še posebej če je izpostavljen soncu, ker ne zdrži niti 4 leta. Takoj gre ob barvo in prevleka se začne trgati.
Tako da mislim da je pri sedežnih tako kot povsod, denar ponavadi ne laže...

Osebno pa priporočam sedežne garniture Kopač: http://kopac.si