Seat Alteca

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
ksz

Jaz sem cca mesec dni nazaj eni stranki na Škodi (Octavia) zadevo downgradal na "polento" (zaradi okvare) ... samo 1 električen amortizer stane čez 400€, dobi se samo original, potrebuješ pa seveda dva. Aja, za retrofit je potrebna še napeljava, krmilnik in pa drugačna ključavnica, ki vrata prtljažnika potegne k sebi pri zapiranju. Skratka, ni to 100€ za naknadno vgradnjo, kot bi kdo mogoče mislil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Čisto hipotetično. Imaš v rokah printer težak 10kg. V tvojem primeru prideš do avta, ga cukneš na tla, odpreš vrata in potem printer dvigneš in ga spraviš v avto. Fajn ne?
Imaš električni prtljažnik: medtem ko hodiš do avta z daljincem odpreš prtljažnik in samo še printer rukneš v prtljažnik.
A daljinca imaš pa cel čas iz trgovine v rokah (poleg printerja) da lahko pri avtu na njega pritisneš?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
ksz

Jaz sem cca mesec dni nazaj eni stranki na Škodi (Octavia) zadevo downgradal na "polento" (zaradi okvare) ... samo 1 električen amortizer stane čez 400€, dobi se samo original, potrebuješ pa seveda dva. Aja, za retrofit je potrebna še napeljava, krmilnik in pa drugačna ključavnica, ki vrata prtljažnika potegne k sebi pri zapiranju. Skratka, ni to 100€ za naknadno vgradnjo, kot bi kdo mogoče mislil.
Hvala za podatek. Nekoga moti da tega njegov Passat nima in sedaj ga zanimaa koliko stane predelava tega.
Se pravi Jurja +
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Zdaj pa dajte zamenjajte printer z otrokom, trgovinski voziček pa za otroški voziček in še enkrat premislite o uporabnosti zadeve.

Sem namreč bil enako prepričan, da je to zadeva “najstohave” - pa me ne nečak (no - v bistvu njegova in njuj mali) hitro postavil na realna tla.
In od takrat ne “pljuvam” po tem dodatkom, ampak lepo povem, da ga jaz z mojo uporaba vozila pač ne potrebujem, ker tisto 2-3 na leto, ko bi mi prišel prav pač stisnem zobe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Ekonomija pač. Proizvajalci naš šopajo z vsem živim (pa ne samo v avto industriji). Vsak ki ima opravilno sposobnost pa naj postavi svoje prioritete, kaj ja in kaj ne za svoje dinarčke. Kolkr vidim, bi bilo marskikomu potrebno opravilno sposobnost vzet.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Prej ga primem v roko, preden printer zagrabim in ga držim z dvema prstoma.
Saj vem, nekaterim je težko razmišljat 1 sekundo naprej, kaj šele 20.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver