Seat Alteca

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Zdravo,

ali je možno naknadno vgraditi motorizirano odpiranje prtljažnika na Seat Alteca 2019. Vidim, da nekatere imajo jaz žal nimam in me zanima ali obstaja kakšen kit ali pa če se kdo ukvarja z montažo.

Hvala
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.763
2.643
113
Ja sam najbolje da ga kontaktira po mailu ali telefonu, ker na forumu ne vem če je kaj prisoten.

 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.301
5.835
113
pri taščici
Kolikor vem zadevo pozna, kako pa tehnično zadevo speljati pa ne bom pameten.
Naj bi zamenjal "amortizer" in sw zadevo vklopil. Tam kjer je predpriprava za to narejena. Če tega ni, pa....bo povedal mtl po telefonu.
Mogoče ima že na svojem yt kanalu rešitev navedeno
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

NoFear85

Fizikalc
13. jan 2017
191
58
28
Tako kot je hermann napisal, vprasanje je, ce je to financno sprejemljivo, mislim da je za octavio mk3 en amortizer okoli 400€, je koncna investicija okoli 1000€. Je ta “bonboncek” res toliko vreden in smiselen?
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Ja to se strinjam če je tako visok strošek potem odpade sem pač mislil, da je to manj denarja. Sigurno je pa tudi predpriprava se pravi ele. kabli...

Hvala
 

B81

22. jul 2007
34.455
8.934
113
Tak mimogrede, zakaj ne bi mogel stikala zvezati na luč, ki je vedno prižgana?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Zato ker zna kakšen modul skurit ;). Pa luč pri zaklenjenem vozilu verjetno nobena ni prižgana ;).
 

damo

Fizikalc
4. sep 2007
992
147
43
LAhko pa poskusiš nabavit kak rabljen amortizer, npr. iz kakega avta, ki je bil poknjen od spredaj.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Ker JAZ (!) osebno ne vidim dodate vrednosti te funkcije, zato. In ker moram čakat, da se prtljažnik odpre, medtem, ko čakam zraven. Ne bi mi bilo težko z roko dvignit zadnjih vrat, pa še hitreje bi bilo.
Ja, zgleda pa bolj fancy: jaz se že vsedem v avto, medtem, ko se prtljažnik še vedno zapira ... priceless :fredi:

Je pa to verjetno tko, kot z lepo žensko: jo vidiš in bi jo imel, ko pa jo maš, je pa čist vseeno, če je ne bi imel, al pa bi bla malo grša :evil:
Al se jo naveličaš al pa ti je vseeno ... :evil:

hermann avto je karavan.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Ker JAZ (!) osebno ne vidim dodate vrednosti te funkcije, zato. In ker moram čakat, da se prtljažnik odpre, medtem, ko čakam zraven. Ne bi mi bilo težko z roko dvignit zadnjih vrat, pa še hitreje bi bilo.
Ja, zgleda pa bolj fancy: jaz se že vsedem v avto, medtem, ko se prtljažnik še vedno zapira ... priceless :fredi:
hermann avto je karavan.
hehe, se mi je zdelo, da boš rekel, da je počasno:)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
karavana ima tudi moja baba pa z lahkoto na roke zapira

pri mojem se mora pa na prste stegnit, da doseže ročko od prtljažnika, pa potem že skoraj komično dol vlečt ko en majmun... tako, da je precej odvisno tudi od avta ali pogrešaš avtomatiko ali ne

Ne morem reč, da se ne strinjam s tabo, ampak v mojem primeru je tako, kot sem napisal. Res pa je, da nisem ravno MiniMe, pa dosežem tudi malce višje :p