Še obstaja kaj, kar se razlikuje od klasičnih novodobnih smartphonov?

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Živijo!

A še obstajajo kakšni modeli telefonov na preklop oziroma takšno ali drugačno zapiranje? Gledam svoje stare telefone - StarTac85, StarTac130, Nokio 7110 in po pravici povedano bi imel raje v žepu enega izmed tovrstnih telefonov, kot tole Xperio, ki je seveda špica, ampak me skrbi, da bo počila, vedno, ko se pripognem v kavbojkah. Ta cigel, kolikor je že zmogljiv, ima vrsto pomanjkljivosti.

Prosim za nasvete. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
ja zadnjo sem dal preč zarad neke programske napake ko mi je skos plac filalo pa nisem vedu zakaj/kako to popravt.
je pa osebno meni eden lepših telefonov. tiste emaile pa če je kaj nujnega pa tudi lahko gledaš. cena pa tudi dobrih 30€ na aliju...

ostale katere si naštel so mi pa vseeno preveč zaostali da bi jih mel
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Prižgi si star symbian pa se čudi kako je to zanič sistem. Sem tudi sam zadnjič nekaj pospravljal in dobil e71, prižgal in ... me je minilo takoj ko sem šel v meni malo pritiskat! ;)

Torej če iščeš smartphone potem razen jabolčnika in androida dejansko ni nič uporabnega na trgu. Dobiš pa v segmentu "classic" mobilnih telefonov še vedno svega in svašta.

Recimo od "Nokie" dobiš še vedno "dumbphone" mobilnike (klik), ni vrag da nebi kaj ustrezalo.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Samo se blackberry

Space%20Black-hero-zoom.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
149
63
37
A obstaja kak "neumen" telefon, ki bi ga lahko povezal z Googlom? Fotr se na touch nekako ne znajde, fino pa bi blo, da ima kontakte v oblaku.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Tudi una flip Nokia iz zgornjega linka ima KaiOs, pa se kaksna morda
 
Živijo!

A še obstajajo kakšni modeli telefonov na preklop oziroma takšno ali drugačno zapiranje? Gledam svoje stare telefone - StarTac85, StarTac130, Nokio 7110 in po pravici povedano bi imel raje v žepu enega izmed tovrstnih telefonov, kot tole Xperio, ki je seveda špica, ampak me skrbi, da bo počila, vedno, ko se pripognem v kavbojkah. Ta cigel, kolikor je že zmogljiv, ima vrsto pomanjkljivosti.

Prosim za nasvete. :)


motorola ga bo počasi ponudila, sam bo cena hudič. ja na preklop se jih dobi, sam to so basic foni