Se je že komu zgodilo.. ?

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik Tammyka pravi:
V Mariboru na križišču Cankarjeva - Partizanska tud en skoz fehta za dnar. Kak je na semaforju rdeča, pride in če mu nočeš dat evra al pa dva se kr pred avto postavi... In tam stoji celi dan od 8ih zjutraj pa do 19.00 zvečer...

....nato se prižgejo brisalci in zacvilijo sprednje pnevmatike mojega subaruja
evil.gif

kakšne nesramnež
jezen.gif















grin1.gif
 

Principessa

Pripravnik
1. nov 2007
68
0
6
za devetimi gorami
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Okej zdaj mi pa ni jasno ...... kje ste vi ta čas ko vam zamenjajo voziček in kaj delate?? Jaz mam voziček vedno pri sebi, če že opravljam kakšne nakupe.

Poleg tega .... komu se splača za 1 € krasti in se kregat za en voziček? Menda obstajajo veliko bolj donosni načini kraje
tongue-1.gif

Mogoče ravno takrat pazljivo prebirajo nektarine in jih dajejo v vrečko. Ali pa so na oddelku s sladkarijami in prebirajo, katera ima najmanj E-jev.
smile-1.gif
Trenutek nepazljivosti pač. Meni se na srečo to še ni zgodilo (morm potrkat ob les).
Ampak 1 evro niti ni tok mal. S tem si lahk kupiš že kakšen rogljiček pa še par centov ti ostane...
cheer.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Principessa pravi:
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Okej zdaj mi pa ni jasno ...... kje ste vi ta čas ko vam zamenjajo voziček in kaj delate?? Jaz mam voziček vedno pri sebi, če že opravljam kakšne nakupe.

Poleg tega .... komu se splača za 1 € krasti in se kregat za en voziček? Menda obstajajo veliko bolj donosni načini kraje
tongue-1.gif

Mogoče ravno takrat pazljivo prebirajo nektarine in jih dajejo v vrečko. Ali pa so na oddelku s sladkarijami in prebirajo, katera ima najmanj E-jev.
smile-1.gif
Trenutek nepazljivosti pač. Meni se na srečo to še ni zgodilo (morm potrkat ob les).
Ampak 1 evro niti ni tok mal. S tem si lahk kupiš že kakšen rogljiček pa še par centov ti ostane...
cheer.gif

Torej si se potrkala po glavi?
smile-1.gif


No, moram reči, da prvič slišim za 'vozičkarje'. Itak skrajno nerad hodim v trgovine, kjer moraš za osvoboditev vozička imeti na voljo ustrezen kovanec, saj se mi vse predaro zgodi, da ga ravno takrat nimam pri sebi, napačen kovaec ali bankovec mi pa prav malo pomagata. Če pa kdo hoče odtujiti voziček (ne vem sicer, kaj mu bo), bo pa že dal tisti evro, še vedno je to majhna cena.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Tammyka pravi:
V Mariboru na križišču Cankarjeva - Partizanska tud en skoz fehta za dnar. Kak je na semaforju rdeča, pride in če mu nočeš dat evra al pa dva se kr pred avto postavi... In tam stoji celi dan od 8ih zjutraj pa do 19.00 zvečer...

Ju3 je nedelja, upam da "dela", bo malkom šel to malo počekirat, pa nevem če ne nažicam še cizija, da
posname, kak možakar leti pred mojimi paintball kuglami
evil.gif


Samo ne malkoma jeb*t v matičnem mestu.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Hja, evro na evro... pajsneš nekaj vozičkov/dan, pa imaš za sendvič. Ali pa fehtaš na cesti, kar maš rajše verjetno...

Tukaj govorite kot da ta evro ni nic,vcasih je bil vozicek 10 sit danes je 240sit in nevem o kaksnih sendvicih je govora da bi cel dan moral zbirat evre iz vozickov za en sendvic?