Se bo mogoče končno kaj premaknilo? 125ccm z B kategorijo

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
To si malo sfalil. Verjetno je bil 50ccm. Pa ni panike, dokler se pelješ. Ko se ustaviš, postane težava.
V taki vročini je trenutno tudi na motorju kot da bi ti nekdo prižgal fen in ga usmeril vate....hitrejši ko si hitreje topel zrak piha vate......
 

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
518
95
28
V taki vročini je trenutno tudi na motorju kot da bi ti nekdo prižgal fen in ga usmeril vate....hitrejši ko si hitreje topel zrak piha vate......
Itak, ce se drajsas po sitiju s sesalcem, drgac pa ni panike
Jst vceraj dpoldan tura Jezersko Pavlicevo sedlo Luce Crnivc Kamnik dam v poletni opremi z KLE, milina edin jajca so me bolela k se nism dost ustavljal..drugic raje yamaha pa odkruzam tole.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.220
714
113
Itak, ce se drajsas po sitiju s sesalcem, drgac pa ni panike
Jst vceraj dpoldan tura Jezersko Pavlicevo sedlo Luce Crnivc Kamnik dam v poletni opremi z KLE, milina edin jajca so me bolela k se nism dost ustavljal..drugic raje yamaha pa odkruzam tole.
Ko sem prebral, sem najprej pomislil, da si šel s kolesom...sem hotu čestitat...pol pa ugotovim, da si mel moped pod ritjo...
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Evo, jaz sem danes odvozil vse… samo se dokumente mi posljejo in to je to.

Ne smem se pa voziti baje dokler nimam to vposano v vozniski..
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.139
113
jaz sn mel zadnji dve uri danes. pa hvala organu, da je blo večina na AC oziroma izven gužve. Da bi pa 6 ur bil pa ni teorije :)