SDS TV, radio in spletka

cappy

Guru
8. apr 2010
3.801
1.232
113
Nic mu ne pomeni. Ampak ve pa da ima samo on prav. Đoni pejd mal na luft ocitno ti 4 stene skodijo.

Sinoči sem pomotoma preklopil na nova24 in skoraj nisem opazil razlike z KCNA :eek:
A je taka oddaja(cela TV) sploh vredna, da zaseda bandwidth na kablu ?

zate sicer ne vem, jaz mam tv pri T-2, mislim da mam 2 novi24 (ko listam vidim da sta sporeda mičkeno različna, prihaja pa iz enega in istega vira), pa razen tega da se zapeljem čez tega ne tikam. So stvari ki se jih ne tika, gleda, bere, posluša pa sploh ne...

• Ljubezen
Reactions: bizi

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.642
1.337
113
Jaz je nimam niti nastavljene, sem pa gledal parkrat pri mami in se mi ni zdelo tako hudo. Vsekakor pa je zadeva vidno enostranska (in glede tega ne kaj dosti drugačna od recimo Studia City in recimo prispevkov kake Mojce Pašek Šetinc).

Ravno gledljivo pa ni.

jello

Guru
22. sep 2008
6.516
1.230
113
Jaz je nimam niti nastavljene, sem pa gledal parkrat pri mami in se mi ni zdelo tako hudo. Vsekakor pa je zadeva vidno enostranska (in glede tega ne kaj dosti drugačna od recimo Studia City in recimo prispevkov kake Mojce Pašek Šetinc).

Ravno gledljivo pa ni.
Skratka, ne enega ne drugega ne gledaš, celo priznaš, da se ti pol qrca ne sanja, zaključiš pa vseeno, da sta oba enako za en drek. Daj, postrezi še s kakšno poglobljeno analizo česa kar ne gledaš, ne uporabljaš in ne poznaš.

• Haha
Reactions: Mirko_Barkovic

jello

Guru
22. sep 2008
6.516
1.230
113
Dovolj je da eno ali drugo tv gledaš 5 minut pa veš da so totalni bedniki s tvojim mihcem na čelu!
Saj pravim, samo še štirje ki ne gledate potrdite analizo prvega, ki ne gleda in mamo že splošno resnico. Tako enostavno gre to. Nobene knjige nisem prebral ker vem da so zanič, pa me danes poglejte. Vse vem o vsem.

Pol qrca se mi ne sanja kdo naj bi bil v tvojih blodnjah moj mihec.