SDS TV, radio in spletka

9. nov 2007
3.083
20
38
Trikrat lahko ugibamo, kako bi Janez reagiral, ko bi orban začel kazati apetite do Prekmurja, salvini do Primorske in svobodnjaki do priznanje nemške manjšine..."DOMOLJUBI"

29. sep 2010
876
162
43
Ne vem kako lahko volilcem razložijo, da si z delom ne zaslužijo več kot minimalne plače pa še te ne, hkrati pa zapravijo miljone za Patrie, TEŠ,.... in provizije, po miljone za volitve...

Všečki: muho

igiNo1

Fizikalc
24. feb 2018
140
39
28
To, da ni več kot za minimalca, razlagajo delodajalci, NOBENA vlada do sedaj pa ni imela jajc, da bi sprejela zakon, da je 700€ neto minimalna, plus dodatki hrana, prevoz nočne, delodajalci, ki niso sposobni zagotoviti dodatne vrednosti za izplačilo takšne plače, pač prenehajo z delovanjem! Za Patrije, Teš... provizije pa so krivi organi pregona in krivosodja po IJJ.

Hipnos

Fizikalc
27. feb 2011
147
27
28
"Hecal sem se"
Kot nam je povedal Jelinčič, drži, da je zahteval 500 evrov za stranko, saj da imajo tako urejeno vse stranke. Ko pa je govoril o tisočih evrih zase, pa se je le šalil, pravi. "Hecal sem se in mu dejal 'Plačo boš dal meni, jaz ti bom dal pa jurja', a očitno gospod Preac heca ne razume, kot še česa drugega tudi ne," je dejal Jelinčič, ki meni, da je izjava Preaca predvsem izraz užaljenosti po tem, ko mu je sporočil, zakaj bo na listi kandidiral sam. Preac je v izjavi dejal, da gre Jelinčiču le za denar, a Jelinčič meni, da je prav Preac tisti, ki na kandidaturo gleda le skozi ta vidik.
;)

24. jan 2019
2.041
260
83
"Hecal sem se"
Kot nam je povedal Jelinčič, drži, da je zahteval 500 evrov za stranko, saj da imajo tako urejeno vse stranke. Ko pa je govoril o tisočih evrih zase, pa se je le šalil, pravi. "Hecal sem se in mu dejal 'Plačo boš dal meni, jaz ti bom dal pa jurja', a očitno gospod Preac heca ne razume, kot še česa drugega tudi ne," je dejal Jelinčič, ki meni, da je izjava Preaca predvsem izraz užaljenosti po tem, ko mu je sporočil, zakaj bo na listi kandidiral sam. Preac je v izjavi dejal, da gre Jelinčiču le za denar, a Jelinčič meni, da je prav Preac tisti, ki na kandidaturo gleda le skozi ta vidik.
;)
hehe, pravadva sta se našla.
Grem gledat kaj pišejo na novi24tv.

evo:
http://nova24tv.si/slovenija/politi...stopil-od-kandidature-za-evropskega-poslanca/

6. feb 2019
784
267
63
Klepka, zakaj sovražiš Preaca?
ker ti je povedal, da si z velkamerstvom samo poceni kupuješ odpustke, da se lahko prepričuješ, da si dobra oseba?

Všečki: 8888
21. nov 2007
12.757
466
83
Kočevska
Iz kolumne v Dnevniku:
In kaj počne SDS danes? Obrača se točno tja, od koder je Slovenija bežala: zaradi finančnih interesov in resne blodnjavosti (EPP naj bi spodjedali gejevski in prostozidarski lobiji) se povezuje točno s tistim vzhodnoevropskim derivatom, ki je najslabši, novototalitaren, ultranacionalističen in tudi enako zblojen (glej postuliranje Sorosa, Juda, spet, kot velikega zarotnika). SDS ruši EU (še pomnite, kak je bil naši Janšek leta 2008 v Bruslju srèčen in kulturen?), odreka se slovenskemu ozemlju, ki ga je določilo nevtralno sodišče, in ploska potomcem italijanskega fašizma, ki si zdaj spet glasno želijo dela slovenskega in hrvaškega Primorja.

Janša se je tako, korak za korakom, odrekel vsemu, za kar se je Slovenija ob osamosvajanju, ki si ga je tako dolgo privatiziral, konsenzualno zavzemala: za politično, ekonomsko in kulturno samostojnost in ozemeljsko nedotakljivost. SDS je povsem enaka kot jelinčičevci: zasebni finančni interesi, ki so od orožarske afere naprej krojili njen profil, so še edina resnična agenda, za katero so pripravljeni klečati pred vzhodnimi krjavlji, in to za ceno smešenja znotraj sprte evropske desnice, se nasmihati podobno dezorientiranemu hrvaškemu desnemu populizmu in kimati celo tistim, ki vidijo tudi v Musoliniju nekaj dobrega. In to je stranka, ki bi pred slabim letom ob malo boljšem PR lahko prišla na oblast.
Vir: