SDS TV, radio in spletka

ferdo

Fizikalc
3. sep 2007
3.374
51
48
Ljubljana
Pravzaprav nedvomno je kršila. Direktiva je sprejeta. Jo zato lahko kršiš od 25.5., ko je začela veljati. Ni pa sprejet ZVOP-2, ki določa kazni za kršitev in prekrškovni organ.
Kdo jo je pa prijavil in zakaj so šli gledati ravno njih je pa zanimivo vprašanje. Ker po mojem mnenju mnogo slovenskih spletnih mest krši to direktivo

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.834
41
48
Komunisteki spet izvajajo nekaj, kar presega njihov intelekt. Vidijo, kar delajo drugi, sami pa se počutijo "varne" ker imajo pokritje v miličnikih, tožilstvu in sodstvu. Ob tem pa ne opazijo, da se vse več državljanov zaveda samih sebe. Ob tem zavedanju pa spoznavajo, kakšni idioti so bili, ko so sledili rdečim ovcam in vodilnim rdečim ovnom. Po Bratuškovi, Cerarju in komedijantu bo mogoče še kakšna marioneta vodila našo vlado, a obdobje komunističnih zločincev se neizbežno izteka. Nekaj bo naredila Mati Narava, katera jih bo spremenila v to., kar so= kup gnoja. Drugo pa ljudje, kateri vse bolj spoznavajo, kašno škodo jim delajo ti levi zločinci.
Se že prav veselim, tega obdobja.

IbizaDriver

Fizikalc
Osebje foruma
21. jul 2007
7.287
97
48
Komunisteki spet izvajajo nekaj, kar presega njihov intelekt. Vidijo, kar delajo drugi, sami pa se počutijo "varne" ker imajo pokritje v miličnikih, tožilstvu in sodstvu. Ob tem pa ne opazijo, da se vse več državljanov zaveda samih sebe. Ob tem zavedanju pa spoznavajo, kakšni idioti so bili, ko so sledili rdečim ovcam in vodilnim rdečim ovnom. Po Bratuškovi, Cerarju in komedijantu bo mogoče še kakšna marioneta vodila našo vlado, a obdobje komunističnih zločincev se neizbežno izteka. Nekaj bo naredila Mati Narava, katera jih bo spremenila v to., kar so= kup gnoja. Drugo pa ljudje, kateri vse bolj spoznavajo, kašno škodo jim delajo ti levi zločinci.
Se že prav veselim, tega obdobja.
Sploh ni problem v teh ljudeh. Slovenci bi izvolili raje opico kot Janeza Janšo. Meni je človeka žal, kar ga spremljam že 25 let, a dejstvo je da ni primeren za top vodstvene položaje, nekaj zaradi vse "prtljage", nekaj pa zato, ker ne zna držati jezika z zobmi.

In dokler bo na slovenski političi sceni Janez Janša, ne bomo imeli dobre vlade, ker bo vsaka levo-desna koalicija nemogoča, samo levičarji pa nimajo ne znanja ne ljudi za vodit državo.

Všečki: Gatto and Matey

IbizaDriver

Fizikalc
Osebje foruma
21. jul 2007
7.287
97
48
"Pametna" vlada bi bila recimo med nekaterimi elementi SDS (brez Grimsa in podobnih), NSI, SMC in recimo Bratuškovo.

Za Viranta je pa meni kar žal. Bil je sposoben, a prenaiven za našo politiko.

igiNo1

Pripravnik
24. feb 2018
37
4
8
Sploh ni problem v teh ljudeh. Slovenci bi izvolili raje opico kot Janeza Janšo. Meni je človeka žal, kar ga spremljam že 25 let, a dejstvo je da ni primeren za top vodstvene položaje, nekaj zaradi vse "prtljage", nekaj pa zato, ker ne zna držati jezika z zobmi.

In dokler bo na slovenski političi sceni Janez Janša, ne bomo imeli dobre vlade, ker bo vsaka levo-desna koalicija nemogoča, samo levičarji pa nimajo ne znanja ne ljudi za vodit državo.
in dokler bo na slovenski politični sceni IJJ se levica ne rabi bati poraza.

Spajky

Pripravnik
7. jun 2017
588
6
18
Obala
... ne opazijo, da se vse več državljanov zaveda samih sebe. Ob tem zavedanju pa spoznavajo, kakšni idioti so bili...Se že prav veselim....
Ne veseli se prehitro, mafija ima še preveč našega pokradenega denarja na zalogi, poleg tega pa je problem zavedanja tudi v tem, da mora priti do priznanja samemu sebi, da si bil npr.zavedena ovca, to pa je zelo težko ... kratkovidnežev in takih s spominom "amebe" ter kurjimi možgani pa je zadosti vedno oz. se jih vedno dovolj najde na kupu ... na žalost bodočnosti ...

Mafija je spet uspešno razdelila naše državljane, redki pa to vidijo ...sistem deli in vladaj ali kruha in iger ...
Zato pa je zadnje čase toliko "smokescreen"-ov v medijih, da prikrijejo svoje namere in lopovščine dalje ...

Sem videl, kako je po "sprejemu" nove vladne ekipe MŠ-ja (Malega Škrata!) se Mesečniku smejalo pri odhodu iz parlamenta ... Menim, da se utegne zgodit v prihodnosti, da se bo nekdo drug zadnji smejal :fredi: ...

15. avg 2007
10.790
167
63
"Pametna" vlada bi bila recimo med nekaterimi elementi SDS (brez Grimsa in podobnih), NSI, SMC in recimo Bratuškovo.

Za Viranta je pa meni kar žal. Bil je sposoben, a prenaiven za našo politiko.
Ojoj...model...

Je zelo sposoben, naiven pa se zdalec ne. Njegov problem je da bi bil prvi moralist ampak sam bi pa malo po svoje in se ne bi drzal istih standardov.