SD

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.497
2.317
113
Ta vila morda pride prav, da se malo spomnimo, kako se je delalo. Moj stari oče je tudi "prodal". Saj nekaj je dobil, a verjemite, da mu s pištolo na mizi ni bilo kaj dosti o razmišljanju o ceni (prodal je morda za 10% tržne cene)

cappy

Guru
8. apr 2010
5.741
2.591
113
mam enega ki mi vsakič znova, ko tam drva pomagam urejat, pove kako se je moral odpovedat enemu travniku da je gor spomenik. parcela top, konec vasi, blizu gozda, mirna.
vsa leta je pa volil sd :valjamse: no baje od sedaj naprej ne več ker jih je sit.

Demz

Guru
15. avg 2010
12.837
2.730
113
Moji bivši sosedje (so že pomrli vmes) so bili požgani in izseljeni v nemčijo. Ko so po vojni prišli nazaj, so prišli na prazno.
Reparacije ki naj bi jih kasneje nemčija plačala, je zadržala država za lastno obnovo - sosedje mi niso nikoli zatrdili, da bi kdaj dobili kaj od tega denarja.

Kdo bo to krivico povrnil? Ali izgubljena življenja zaradi ovaduhov ki so tožarili na gestapo lastne ljudi, ki jih je kasneje nemec aretiral, zverinsko mučil in na koncu ubil kot talce. Itd.

Nekdo ki je šel pogrevat sto let staro zgodbo o židovski bajti, je čisti manipulator in bi ga bilo treba pribiti na križ tako visoko, da ga vidi cel svet. To je najbolj podel človek na svetu in bi ga morali soglasno obsoditi zaradi protiljudske manipulacije!

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
34.096
2.972
113
Moji bivši sosedje (so že pomrli vmes) so bili požgani in izseljeni v nemčijo. Ko so po vojni prišli nazaj, so prišli na prazno.
Represalije ki naj bi jih kasneje nemčija plačala, je zadržala država za lastno obnovo - sosedje mi niso nikoli zatrdili, da bi kdaj dobili kaj od tega denarja.

Kdo bo to krivico povrnil?
Dobra! SFRJ je to pač zase zadržala...ker pač...sedam fuša...radi jedan (sfrj :D) sistem je treba futrat nekako...

Nekaj malega se je od Deutchland dobilo samo v 90s po osamosvojitvi...ker niso mogli več v svoje žepe basat...

• Všeč mi je
Reactions: 8888

Demz

Guru
15. avg 2010
12.837
2.730
113
A je sedaj kaj drugače?
Zaradi korone zaprta država, nekateri gospodarski subjekti kao upravičeni do nekih nepovratnih denarnih pomoči - če dokažejo upad poslovanja za 30% glede na predlani.

Bla bla bla :nigladek: . Večinoma je vsem ravno okoli meje, ker je vsak moral vzporedno nekaj delat sicer bi crknil, če je pa že pobral tisti denar, ga bo pa sedaj lahko veselo vračal. Je rekel Lahovnik - saj so delali naprej in izvajali dobiček ali kako.

Od kdaj in kje se pa nepovratna sredstva vračajo razen pri nas?

Itd. Pojdi in rešuj vse storjene krivice za zadnjih .. sto ali pa tisoč let, da bo potem res mir, če je to komu smisel. S to židovsko vilo je čista manipulacija in tistega ki je to lansiral, bi ga bilo treba šutniti v jajca! Sredi Trga Republike v Ljubljani ob 2h popoldne, ko je tam največji dren.

• Všeč mi je
Reactions: kajpace

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
34.096
2.972
113
Zakaj bi bla vila manipulacija? Je bila nasilno odvzeta al ni bla?

Demz

Guru
15. avg 2010
12.837
2.730
113
Še marsikaj je blo ne samo tista vila.
Se grem stavit, da so vse ambasade po ljubljani bile na podobne načine nacionalizirane in prodane naprej v uporabo.