SD kartica

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
A je ta hitra? Originalna, ali je pač kiajska?
nahrung002.gif


http://www.geekbuying.com/item...SHY_Feed_342792
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Pa ne pozabit čez en teden jokati da je crknila pa kako dobiti nazaj podatke :zavijazocmi:
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
SD kartice so tako ali tako bolj nagnjene k napakam, že zaradi zasnove ... če rabiš zanesljivo, je boljše dati kak euro več, če rabiš ultrazanesljivo, pa Sony Tough, samo so precej drage ... če pa je le možnost, pa se izogneš SD kartici, mene so že tolikokrat pustile na cedilu, praktično vse. so pa verjetno Sony Tough boljše, ker so kovinske, in se pini težje poškodujejo (kar je po večini potem razlog za odpoved kartice, vsaj v mojih primerih).
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
kak je zdaj s temi karticami? je ta goodram za kaj al ne?....san disk vem da so bile včasih med boljšimi....najdem tudi nekaj samsung kartic, je to bolj ko ne isto al ostaja san disk prvi?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Verjetno boš ugotovil, da tudi če boš kupoval Sandisk kartice, da bo tudi ta kakšna odletela. Prej ali slej. Velja za kartice podobno kot za ravne strehe; so tiste sd kartice, ki so že crknile in tiste ki še bojo. :D
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Goodram kartice so med najcenejšimi, jih precej kupujem in sem z njimi zelo zadovoljen. Do sedaj mi ni crknila niti ena, prav tako je hitrost pisanja zadovoljiva. Je pa zanimivo, da so 32 gb vsaj 1x hitrejše v pisanju kot recimo 16 gb, pa so specifikacije branja/pisanja identične.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če gledam po svoji statistiki, imam nekaj crknjenih Sandisk in tudi Samsung, čeprav spadajo med bolj zanesljive. V praksi je pri meni ravno kontra, kot rečeno Goodram zaenkrat brez defektne tudi po daljših uporabah v različnih "gostiteljih"
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
hvala....se mi je zdelo da bi znale bit goodram kar dobre glede na to da se jih zelo prodaja, čeprav bi lahko bil razlog tudi pogosta menjava
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.737
2.098
113
iz prve roke lahko rečem, da imajo goodramove kartice izjemno nizek izpad... v 20 letni karieri s podobnimi izdelki ne beležim tako nizkega izpada.
povezava s Toshibo je bila v preteklosti sicer mnogo bolj tesna, vendar to ne spreminja njihovega procesa izdelave in nadzora kvalitete.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.737
2.098
113
Če gledam po svoji statistiki, imam nekaj crknjenih Sandisk in tudi Samsung, čeprav spadajo med bolj zanesljive. V praksi je pri meni ravno kontra, kot rečeno Goodram zaenkrat brez defektne tudi po daljših uporabah v različnih "gostiteljih"
nisi osamljen primer, ki opaža to