šank država...

Hanzi

Guru
27. jul 2007
39.495
2.376
113
pri taščici
Namesto da bi Lenarcic "vodil evropo" skozi navecjo zdravstveno krizo zadnjih desetletij, jo vodi(jo) nekdo drug.
Kot imamo pri nas super sposobnega Pocivavska, ki se spozna na zdravstvo, turizem, gospodarstvo, solstvo, finance, itd.
Namesto da bi slovenijo vodil lani zdravstveni minister, smo ga menjali kot spodnje gate, na televiziji pa pokazali v "tretji" vrsti (ko smo ga pac sploh imeli).
Koliko zdravstvenih ministrov smo imeli lani in koliko dni smo bili brez ministra (vd ne steje za ministra)

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
12.518
1.950
113
Je bilo treba napisati zadnji stavek? Misliš da si ti vso pamet ujel?
Drgač pa sem samo napisal da imajo tudi druge stranke v veliki večini zagotovljene sedeže, recimo levica v centru,. Tako da nista samo sd in sds
Ja je blo treba. Tko kot je bilo tebi treba tistega o pametovanju. Kar sejes to zanjes. Ne pricakuj da bom na tvoj nesramen komentar reagiral prijazno - ne bom.

• Všeč mi je
Reactions: jest5

kalbo

Guru
7. okt 2013
11.753
4.494
113
No kolega cappy, dejva si priznat, da Mahniču nobene izkušnje ne pomagajo. To je zavoženo že od štarta in s takimi osli SDS nima kake svetle prihodnosti mi pa tud ne.

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in kajpace

Gavran

direktor!
22. jul 2007
6.278
1.896
113
Nuku`Alofa
Glede Lenarčiča lahko samo ugotovim, da je poznavanje funkcije komisarja enaka na Altru in SDS.
Priblizno na nivoju 0. V vednost
:

Med najhujšo krizo v Evropi v zadnjih desetletjih je bilo od njega slišati toliko kot od Marja Špinela, se pa rad praska tam kjer ga ne srbi

• Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

cappy

Guru
8. apr 2010
6.374
3.089
113
Jaz si take kot je mahnic predstavljam kot pri hokeju ko imas enega na klopi in ga posljes v igro ko moras izvat pretep pa prekint ritem tekme. Ta fajter pokasira vse kazni, kljucni igralci pa spilajo dalje.
Mahnic je za ta namen cisto ok, filtra ocitno nima za prihodnost se pa tudi ne boji. Kaj boljsega pa sds tezko dobi.

Glede tvojega omenjanja prihodnosti pa itak nima smisla da midva debatirava. Glede slona v sobi reces da nima sploh smisla zgubljat besed, a kaj ko ti ta slon zaseda 80% sobe. Ne, tistih 20% je najvecji problem.

Sure, sanjaj dalje.

• Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

kalbo

Guru
7. okt 2013
11.753
4.494
113
Jaz si take kot je mahnic predstavljam kot pri hokeju ko imas enega na klopi in ga posljes v igro ko moras izvat pretep pa prekint ritem tekme. Ta fajter pokasira vse kazni, kljucni igralci pa spilajo dalje.
Mahnic je za ta namen cisto ok, filtra ocitno nima za prihodnost se pa tudi ne boji. Kaj boljsega pa sds tezko dobi.

Glede tvojega omenjanja prihodnosti pa itak nima smisla da midva debatirava. Glede slona v sobi reces da nima sploh smisla zgubljat besed, a kaj ko ti ta slon zaseda 80% sobe. Ne, tistih 20% je najvecji problem.

Sure, sanjaj dalje.
Ja glej, kaj pa če tistih 20 procentov blokira slonu izhod....

• Haha
Reactions: cappy

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
35.057
3.504
113
Evo vam malo "šank" države.....

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
35.057
3.504
113
Namesto da bi Lenarcic "vodil evropo" skozi navecjo zdravstveno krizo zadnjih desetletij, jo vodi(jo) nekdo drug.
Kot imamo pri nas super sposobnega Pocivavska, ki se spozna na zdravstvo, turizem, gospodarstvo, solstvo, finance, itd.
Namesto da bi slovenijo vodil lani zdravstveni minister, smo ga menjali kot spodnje gate, na televiziji pa pokazali v "tretji" vrsti (ko smo ga pac sploh imeli).
Koliko zdravstvenih ministrov smo imeli lani in koliko dni smo bili brez ministra (vd ne steje za ministra)
V čem je skrivnost preobrata na obali, od koder prihaja tudi vplivni lobist in piarovec Sebastjan Jeretič, ki je v zadnjih mesecih praktično postal politični “alter ego” gospodarskega ministra Zdravka Počivalška.

Čeprav Jeretič se mi niti ne zdi tolk napačen: https://www.alter.si/tema/zanimiv-intervju.2673787/#post-3066767

kalbo

Guru
7. okt 2013
11.753
4.494
113
Še enga heca ne zastopiš, dobr ti gre tole, dobr.... Srčke pa kr komu drugemu popšiljaj.

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
1.640
282
83
kranj
cappy, tukaj sem poudaril le in samo način komuniciranja. kaj točno je ali ni naredil lenarčič, vsekakor ni vreden takega "zaničevanja". no ja, ob vseh državljanskih vojnah, svinjah ipd me niti ne čudi. ali me ne bi smelo. oziroma, kot državljana ene evropske države bi me moralo vsaj malo skrbeti...

Žal isto velja za celo levo stran, mogoče je izjema Han, ki pa ga ne pustijo do glasu

han pa izjema? dej no dej,on je tko kt počivalšk, sam da je rdeče pakiran.

So na levi okej modeli, sm tud z eno kontaktrail (delala na ministrstvu za okolje in prostor), sam je samo delala, ni se kazala, ni komentirala ni nič....posledično je bla neopažena. pa je bla zlo okej, bi marsikaj uredila. Od vidnih članov je vse bolj tko tko

erikson

Guru
25. avg 2007
16.716
1.389
113
Ni čisto res, da v času epidemije ni naredil nič. Lenarčič nam je dva meseca (!) po začetku epidemije dostavil 30.000 neustreznih mask.

• Haha
Reactions: endvatri
Ni čisto res, da v času epidemije ni naredil nič. Lenarčič nam je dva meseca (!) po začetku epidemije dostavil 30.000 neustreznih mask.

glej potrudu se je po svojih najboljših močeh..to tudi neki šteje

• Haha
Reactions: Gavran