Sanjska garaza

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.361
323
83
Ljubljana
Zanima me ce imate v glavi sanjsko garazo (no budget).

Videl sem en video na instagramu, notri je imel enkega Porsche-ja in pa Lado belo restavrirano v nulo. Na steni je imel pokoncno
postavljene led luci.

ima kdo slucajno ta video? Oz kak link?
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ah, no, dajte...
Da imam milijarde, bi bila moja sanjska garaža opremljena z vsem osebjem, not pa, ah, nima smisla sanjat...
Zdaj pa je not jarek (prekrit z dilami, če se ga ne rabi) in ženin avto. Ah, moj mora bit zunaj... ;)
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
glede na to kaj imam sedaj bi bil zadovoljen že z velikostjo da en avto normalno notri parkiram in imam prostor za delo okrog avta.

extra pa:
da je svetla, dobra tla (trenutno nek grob beton), neka ok temperatura v vseh letnih časih. odsesovanje prahu ko žagam/brusim.

se mi ne zdijo neke hudo zahtevne želje, so kar nekje kar mi bo prej al slej ratalo imet.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Imamo sanjsko garažo, trije avtomobili pod streho in za zaprtimi vrati... In še parkiramo neodvisno. Dejansko je prostor še za četrtega (manjšega), a potem sta dva zaparkirana. Hkrati stlačimo še kolesa, kante za smeti, rože in še kaj... :zmaga: Samo se to nekako vse izide, in zato ne upam kupiti večjega avtomobila, ker potem se sistem podere...

Evo, me je predhodnik prehitel, če bi imel "neomejeno", bi si pred vhodom točno tole naredil in potopil en avto...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.347
248
113
na pamet bi reku da je tako dvigalo ene 7k-10k...

on ga je dobu zastonj, k je tok tistih dvigal za avte vzel k se jih vidi z ac, k so en pod drugim.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
A to je o Španu govora?
Sem moral prav pomislit kje so kakšna dvigala iz avtoceste vidna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Dvigalo bi že bilo za tak denar, samo kaj ko je lahko še kup dela okoli jame...

Drugače pa ja, Špan ima tole v Kranjski gori. Saj lepo v oddaji pove.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Če govorimo res o " no budget", potem tole:


Ne samo denar, za kaj takega je treba že precej okusa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Da ni sram lastnika imet tako majhne garaze...
Glede na to, da je tole iz Bahrajna, verjamem, da lastnik samo prdne in je v roku 1 meseca postavljena 100m dolga garaza, kjer lahko v vsakem trenutku z vsakim avtom zapeljes takoj ven, ne pa tu, ko je vse nastlano... :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ja obstaja tudi nek rek v stilu "never meet your heroes". kakšna stvar je bolje da ostane kot želja.
so pa to že zbirateljske varjante kar pa je malo drugače