Samsung Watch4 - LTE

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Si uredil Telemach naročnino?
Ti eSim dela?
T2 preizkušeno deluje, tako da z uro ni nič narobe, Telemach eSim pa še vedno ne.......................
Ne, ker ne mislim dajat še za eno naročnino, poleg tega pa še ni ista številka, poleg tega praviš, da ne deluje. Dokler ne bo delovalo na isto številko mi je to kr neki.
Me pa bolj moti to, da enim obljubljajo, da deluje, drugi pa pravite, da ne deluje. Sedaj komu verjet ali pa pač riskirat testno obdobje, da se prepričaš komu verjet.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Saj ti že ves čas govorim, da oni trdijo, da deluje. Sem ti poslal tudi njihov mail.
Toda če ti veš iz prve roke, da ni tako, potem pa naj tako bo.
Verjamem tebi bolj kot nekemu tehniku, ki sploh od blizu ni videl ne ure kaj šele, da bi to v praksi preizkusil. Pobrskat po netu in nekaj napisat je najlaže. To pri nas tako je. Vsi pametni samo na podlagi nekih reviewjev in youtube posnetkov v praksi pa nobeden nima pojma.
Konec koncev pa itak na telemachu ponujajo neka testna obdobja in ne bi smel bit problem, da se to stestira.
 
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Vprašanje za lastnike galaxy watch 4,5, kako se ti razumejo z non-Samsung telefoni?
Katere zadeve ne delujejo dobro ali sploh ne delujejo v omenjeni kombinaciji?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.307
5.338
113
Jaz imam, a ne uporabljam vec, štirico. Deluje na nesamsungih vse. Res pa, da se je treba za EKG pa krvni pritisk, ce bi to rad imel, zateci po pomoc na xda-developers. Ostalo pa BP.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.307
5.338
113
Hmm, ne vem. Da mi pokaze, da EKG ni nic posebnega pri meni, ni nekaj samo po sebi izraz dobrega delovanja. Je pa zlo tako tako... Ne dela zmeraj, vmes kaj zajamra, da neki ni, moras parkrat ponoviti postopek, pol dobis rezultat. Se vseeno zadeva hitrejsa in udobnejsa kot iti k zdravniku. Ce se je za zanesti na te meritve, pa kot receno, ne vem. Jaz bi prej rekla ne kot ja. Bi hotela dohtarja. Bog ne daj da ti pokaže, da kaj ni. Za paniko pa gužvo pri dohtarju delat.

Isto tlak. Kjer me point te meritve se bolj bega. Dokaj pogosto moras kalibrirati z neko napravo, ki je tocna. Recimo omron. Ga imam doma. In zakaj za boga bi si merila tlak z uro, ki niti v teoriji, ce kdo ve, kako se tlak meri, ne more biti zanesljiva, doma moram imeti pa omrona za kalibracijo. Ja menda si bom s tem pomerila.

Funkciji sem sprobala. In potem nikdar vec niti odprla, niti pomislila ne na njih. Bolj kot ne za kljukice na papirju, kot uporabne.
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: Borg in AndrejEnej
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
delujeta, ko par stvari narediš, ne pa iz škatle ven...
Ok, ker se mi ne da hecat s temi stvarmi in telefon ne bom uporabljal sam bi potem za popolno delovanje potreboval še Samsung telefon.
Zdaj pa vprašanje, ali je za to dober tudi kakšen vstopni model telefona ali pa je potrebno posežti po najdražjih?