Samsung vs. Xerox

Vrsho

Pripravnik
28. jan 2008
633
4
16
41
Šentvid pri Ljubljani
Obišči stran
Iščem multifunkcijski laserski tiskalnik z možnostjo pošiljanja faxov. V ožji izor sta prišla naslednja tiskalnika:

Samsung SCX-4521F
Xerox Phaser 3100MFP/X

Karakteristike so zelo podobne, prav tako cena novega tonerja. Zanima me, če si kdo lasti kakšnega od teh dveh modelov in kakšne izkušnje imate z njimi. Samsung laserski tiskalnik imam in sem kar zadovoljen, s Xeroxi pa nimam nobenih izkušenj.

Aja pa še zanima me, kako deluje fax na takih napravah. Sedaj imamo fax skupaj s telefonom, vendar pa je poraba "črnila" zelo velika zato bi to elegantno rešil z laserskim izpisom faxov. Imam pa T2 optiko in pri njih tudi telefon ter fax.
 

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
S Samsungovimi laserci sem zaenkrat kar zadovoljen. Nekaj sem jih tudi strankam zrihtal, pa se do sedaj ni nihče pritožil.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.187
275
83
Mi imamo takega samsunga, pa semo zelo zadovoljni (posebej skeniranje na mrežo je zakon, samo včasih moraš restartati drajver na računalniku da ti vidi mrežni skener - bug v drajverju, ampak ni take panike, se da preživeti). Skratka zelo zadovoljni. Cena tiska primerna. S faksom pa žal ne delam, skoraj ni potrebe več.