Samsung S7 Nougat ja ali ne?

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Pri hiši sta S7 in S7 edge. Na obeh čaka posodobitem androida (Telekom). Naložiti ali ne?
 

neo5468

Pripravnik
17. maj 2016
73
0
6
Seveda naložiti. Kakšen O. Hočeš da čaka 2 leti? Nougat je mnogo hitrejši na s7 kot Marshmallow.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Sam nisem opazil kakšne razlike v hitrosti (ne na boljše, ne na slabše), sej je pa pojavil bug ali dva, ki prej nista obstajala.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Ne posodabljaj, meni in še marsikomu zafrkava Bluetooth po posodobitvi (menda znana napaka Nougata),poglej na slo-android forum. Jaz neke opazne razlike v hitrosti ne opazim pa še grši mi je Nougat... edino kar pač je, če ne boš posodabljal tudi varnostnih fixov ne boš imel.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ne posodabljaj, meni in še marsikomu zafrkava Bluetooth po posodobitvi (menda znana napaka Nougata),poglej na slo-android forum. Jaz neke opazne razlike v hitrosti ne opazim pa še grši mi je Nougat... edino kar pač je, če ne boš posodabljal tudi varnostnih fixov ne boš imel.

In potem je android najboljši sistem na svetu za pametne telefone. Kdo to piše programsko kodo otroci v vrtcu? Neki vsznalci, ki o osnovi nimajo pojma? Toliko in toliko različnih sladic pa še vedno grenko za končnega uporabnika....
smile-1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
To se tudi jaz sprašujem. Zakaj posodabljati, če potem vse še bolj jebe. Kaj je namen posodobitve?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ne posodabljaj, meni in še marsikomu zafrkava Bluetooth po posodobitvi (menda znana napaka Nougata),poglej na slo-android forum. Jaz neke opazne razlike v hitrosti ne opazim pa še grši mi je Nougat... edino kar pač je, če ne boš posodabljal tudi varnostnih fixov ne boš imel.

In potem je android najboljši sistem na svetu za pametne telefone. Kdo to piše programsko kodo otroci v vrtcu? Neki vsznalci, ki o osnovi nimajo pojma? Toliko in toliko različnih sladic pa še vedno grenko za končnega uporabnika....
smile-1.gif

Heh zdaj pa si že meni dojadil s tem tvojim iPhonom. Daj si no dopovedat da imaš na svetu zraven Appla še vsaj 50 znamk ki idelujejo telefone in verjamem da si še vedno večina ljudi ne kupi telefona zaradi OS-a ampak pač ker so mu všeč funkcije in ker mu je nek telefon "lep" in cenovno dostopen. Res ti verjamemo da je iPhone super telefonček in verjamemo ti da ti super deluje brez samcate napake, zdaj pa bodi faca pa se več ne oglašaj in ponavljaj ker si to vse že večkrat povedat
smile-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ne posodabljaj, meni in še marsikomu zafrkava Bluetooth po posodobitvi (menda znana napaka Nougata),poglej na slo-android forum. Jaz neke opazne razlike v hitrosti ne opazim pa še grši mi je Nougat... edino kar pač je, če ne boš posodabljal tudi varnostnih fixov ne boš imel.

In potem je android najboljši sistem na svetu za pametne telefone. Kdo to piše programsko kodo otroci v vrtcu? Neki vsznalci, ki o osnovi nimajo pojma? Toliko in toliko različnih sladic pa še vedno grenko za končnega uporabnika....
smile-1.gif

Heh zdaj pa si že meni dojadil s tem tvojim iPhonom. Daj si no dopovedat da imaš na svetu zraven Appla še vsaj 50 znamk ki idelujejo telefone in verjamem da si še vedno večina ljudi ne kupi telefona zaradi OS-a ampak pač ker so mu všeč funkcije in ker mu je nek telefon "lep" in cenovno dostopen. Res ti verjamemo da je iPhone super telefonček in verjamemo ti da ti super deluje brez samcate napake, zdaj pa bodi faca pa se več ne oglašaj in ponavljaj ker si to vse že večkrat povedat
smile-1.gif

Kje pa je sploh omenil iPhone? Omenil si ga ti, pa niti nisi bil taprvi...
smirk-1.gif



 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Vsi vemo na kaj namiguje in o Ajfonu nabija v vsaki temi. Pa da ne bo pomote, daleč od tega da sem Apple hejter. Imam že 3 generacijo iMaca ter tudi Macbooka Pro. Super izdelka ki nikoli ne crkneta in ki ju lahko po nekaj letih za pemeten denar prodaš dalje. Če bo iPhone 8 imel Notification light bom ga takoj kupil ampak kaj ko tega ne bo imel, no tako pač ostajam na Androdidu. Nevem kaj ti ni jasno?
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Aja pa prosim te na kolenih ne mi zdaj modro povedat da to iPhone že ima, če imaš v mislih tisti flash ki KAO utripa na vsakih 65 sekund
smile-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Vsi vemo na kaj namiguje in o Ajfonu nabija v vsaki temi. Pa da ne bo pomote, daleč od tega da sem Apple hejter. Imam že 3 generacijo iMaca ter tudi Macbooka Pro. Super izdelka ki nikoli ne crkneta in ki ju lahko po nekaj letih za pemeten denar prodaš dalje. Če bo iPhone 8 imel Notification light bom ga takoj kupil ampak kaj ko tega ne bo imel, no tako pač ostajam na Androdidu. Nevem kaj ti ni jasno?
smile-1.gif

Saj mi je jasno, kaj si mislil... ampak dejansko je tako da veckrat "antieplovci" v kaksno debato vpletejo iPhone ... kot pa obratno... Za doticnega uproabnika vem, da je vcasih malo prevec "nasilen" s svojim mnenjem... ampak dejstvo pa je, da je to njegovo mnenje ... ki ga ima pravico imeti
smile-1.gif
...

Sicer smo ze zaslo iz teme... lahko pa vseeno dodam se to... da pac okusi so razlicni... Meni recimo lucka za notificatione ne pomeni nic... Sem imel kar nekaj casa v uproabi Huawei P10 in me je tista lucka prej motila, kot pa koristila... saj utripa za vsako malenkost... in tako dejansko stalno utripa
smile-1.gif
... Ko progledam vse in pustim telefon nekaj minut sam, ze pride kaksen mail, notificaion ali kaj podobnega, ki spet sprozi to utripanje ... Ampak to je tako... da ljudlje imamo razlicne poglede in potrebe...
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ne posodabljaj, meni in še marsikomu zafrkava Bluetooth po posodobitvi (menda znana napaka Nougata),poglej na slo-android forum. Jaz neke opazne razlike v hitrosti ne opazim pa še grši mi je Nougat... edino kar pač je, če ne boš posodabljal tudi varnostnih fixov ne boš imel.

Kakšne težave pa imaš z BT-jem? Ga veliko uporabljam (avto, slušalka).
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
V avtu mi dela normalno, ko pa se hočem na določene druge naprave povezat pa mi ne poveže, morem dat vedno unpair, nato zopet pair in dela. In to se zgodi vsakič ko se vmes naprimer poveževem na avto BT, potem mi noče najt drugih naprav. Sem pa to rešil z aplikacijo iz Playa in sicer Bluetooth Auto Connect. Kliknem na widget in mi vseeno poveže, iz menija ven pod Settings pa mi noče, ni šans. Pač zdi se mi brezobrazno od Samsunga ali Googla ali kogarkoli že da je ta Nougat prišel ven kakšna 2 meseca nazaj in še vedno nobene posodobitve, fujjj prasci.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Vsi vemo na kaj namiguje in o Ajfonu nabija v vsaki temi. Pa da ne bo pomote, daleč od tega da sem Apple hejter. Imam že 3 generacijo iMaca ter tudi Macbooka Pro. Super izdelka ki nikoli ne crkneta in ki ju lahko po nekaj letih za pemeten denar prodaš dalje. Če bo iPhone 8 imel Notification light bom ga takoj kupil ampak kaj ko tega ne bo imel, no tako pač ostajam na Androdidu. Nevem kaj ti ni jasno?
smile-1.gif

Saj mi je jasno, kaj si mislil... ampak dejansko je tako da veckrat "antieplovci" v kaksno debato vpletejo iPhone ... kot pa obratno... Za doticnega uproabnika vem, da je vcasih malo prevec "nasilen" s svojim mnenjem... ampak dejstvo pa je, da je to njegovo mnenje ... ki ga ima pravico imeti
smile-1.gif
...

Sicer smo ze zaslo iz teme... lahko pa vseeno dodam se to... da pac okusi so razlicni... Meni recimo lucka za notificatione ne pomeni nic... Sem imel kar nekaj casa v uproabi Huawei P10 in me je tista lucka prej motila, kot pa koristila... saj utripa za vsako malenkost... in tako dejansko stalno utripa
smile-1.gif
... Ko progledam vse in pustim telefon nekaj minut sam, ze pride kaksen mail, notificaion ali kaj podobnega, ki spet sprozi to utripanje ... Ampak to je tako... da ljudlje imamo razlicne poglede in potrebe...

Sem za 2€ kupil aplikacijo Upravitelj svetlobe Pro kjer vklaplajš izklapljaš za katere apliakcije ti utripa, v kakšnem intervalu ti utripa in v kakšni barvi. Meni je must have to ker imam dnevno XY klicev, mailov in nisem nonstop zraven telefona in mi gre na k**** da vedno ko stopim v prostor da morem vžigat telefon da vidim kdo me je klical oz. pisal SMS oz. mail... nadležno... Ena rešitev če bi hotel imeti iPhona je ura, ki je nonstop v povezavi s telefonom ampak šment, ur pa ne nosim...
smile-1.gif
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
A že lahko nehaš s to tvojo utripajočo lučko. Vsi že vemo, da tvoj telefon utripa kot novoletna jelka. Ne rabiš zdej v vsaki temi težit s tem.

evil.gif