Samsung S7 in android 8 Oreo

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.104
485
83
kranj
sem pa opazil, da ni več možnosti (ali pa jaz ne najdem...) nastavitve več zvokov za določene opomnike (pošta, koledar, sms...). sedaj je en sam zvok za vse te stvari. bi si želel, da že po zvoku vem, kaj sem prejel...kot prej. ah, napredek...
 

Kupec

Pripravnik
19. sep 2016
58
2
8
Tega k sreči (še) niso pokvarili ampak samo ti ne najdeš:

SMS/Nastavitve/Obvestila/Splošna obvestila/Zvok
Pošta (Gmail)/Nastavitve/Splošne nastavitve/Upravljaj obvestila/Pošta (Predvajaj zvok)/Zvok
E-Pošta (Samsung aplikacija)/Nastavitve/Obvestila/Nove e-pošte (Predvajaj zvok)/Zvok
Koledar/Nastavitve/Obvestila/Splošna obvestila/Zvok
 
  • Všeč mi je
Reactions: ngc2392

veso007

Pripravnik
20. jan 2009
68
1
8
Pozdravljeni

Po posodobitvi mi ne dela kamera v načinu Pro.
Vse ostale funkcije delujejo normalno, ko pa preklopim način Pro, se mi zapre kamera.
Telefon S7 edge.
Mogoče ve kaj se da narediti?
Lp
 

Tjaz

Pripravnik
19. avg 2007
305
0
16
JE kdo zaznal kakšne težave z zadnjo avgustovsko nadgradnjo , varnostni popravki 1. julij 2018 ? meni za enkrat dela b.p. in nisem delal Hard RESETA.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Težav sicer ni, je pa še daleč od Nougata. Sicer pa čist odvisno kateri ROM imaš gori torej SIO, MOT ali SIM. Meni se morda 3x na teden zgodi da ko ga prižgem s home butnom da ima kakšno sekundo,dve zamika pri prižigu ekrana. Takrat ga restartam. Aja pa notifikacije določenih programov še vedno ne delajo npr. Facebook.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Ali kdo uporablja Flashscore za športne rezultate? Odkar sem naložil Oreo mi je začel nagajat... So pa tudi oni v tem času posodobili stran (in verjetno tudi app), zato ne vem kje je problem...