Samsung S7 blank screen

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
Kolegu je na S7 začel umirati displej. Najprej se je videla samo zgornja polovica, sedaj pa samo še delček zgoraj. Telefon deluje in tudi touch prime. Kako to sedaj priklopiti na monitor ali TV, da bi prenesel podatke na drug telefon (ga že ima - S20)? Za kakšno aplikacijo skoraj ne upam zadeti pravih mest na zaslonu ;).

Hvala za odgovore,

Jernej
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Če je imel vključen backup na Googlov in na Samsungov oblak, ima tako vse podatke v oblakih.
 
22. jul 2007
12.815
1.317
113
123
S7 nima MHL-a torej odpade tudi priklop na TV, če je bil backup vklopljen ni skrbi za osnovne podatke,
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
S7 nima MHL-a torej odpade tudi priklop na TV, če je bil backup vklopljen ni skrbi za osnovne podatke,
Backupa ni...Sicer ni kakšne hude panike, ampak bi vseeno radi skopirali.

Kakšen drug način, če mi uspe naklikati kakšen app? Imam še en takšen telefon in načeloma lahko klikam enega ob drugem. Temaviewer hoče cel kup dovoljenj in do tja se ne bom mogel dokopati. Kaj pa kakšna original Samsung stvar?

Jernej
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Kolegu je na S7 začel umirati displej. Najprej se je videla samo zgornja polovica, sedaj pa samo še delček zgoraj. Telefon deluje in tudi touch prime. Kako to sedaj priklopiti na monitor ali TV, da bi prenesel podatke na drug telefon (ga že ima - S20)? Za kakšno aplikacijo skoraj ne upam zadeti pravih mest na zaslonu ;).

Hvala za odgovore,

Jernej
Ne rabiš nič priključevat ne vem kaj. Naj poveže oba telefona (jaz ko sem namesto Note 3 vzel S7 edge sem dobil kabel zraven), pa mu bo potem na S20 že ponudilo, da mu vse prekopira, bo pa malo časa trajalo. Je pa aplikacija smart switch to.

Ne vem pa ali je še aktualna ali ne, ampak naj proba.

PS: tudi meni je pri Note 3 šel zaslon, pa je šlo vse BP.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
Ne rabiš nič priključevat ne vem kaj. Naj poveže oba telefona (jaz ko sem namesto Note 3 vzel S7 edge sem dobil kabel zraven), pa mu bo potem na S20 že ponudilo, da mu vse prekopira, bo pa malo časa trajalo. Je pa aplikacija smart switch to.

Ne vem pa ali je še aktualna ali ne, ampak naj proba.

PS: tudi meni je pri Note 3 šel zaslon, pa je šlo vse BP.

No ja, saj si prebral, kaj sem napisal. Torej da praktično ne vidim, kaj piše na zaslonu (razen na vrhu dober centimeter) in potemtakem skoraj ni verjetnosti, da boš pritisnil na vsa tista dovoljenja...

Če prav vidim, moraš kot prvo aplikacijo vseeno namestiti, torej moraš pravilno vse naklikati. Potem moraš pa označiti, kaj boš prenašal. Kako si ti rešil na notu brez zaslona? Kako si vedel, kam pritisniti?

JA. S Samsung flow sem pa rešil, je bilo lažje zadeti na pamet. Ko sem enkrat pognal, sem na PCju lepo klikal in delal kar sem hotel...

Jernej