Samsung region unlock

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.030
316
83
Goriska
Zdravo!

Kdo ve, kje se naceneje dobi kodo za region unlock samsunga?

Namrec gre se za telefon j3 2017, kateri je bil kupljen v italiji v prosti prodaji.

Nisem pa vedel, da ima samsung take “glupe” fore, da jih regijsko zaklenejeo.

Ce bi prej vedel bi doma vstavil naso sim in vzpostavil klic za 5 min, tako pa ne telefon ze na tajskem in ne vem kaj storiti?

Telefon bo ostal dol in bi rad uredil z unlockom.

Hvala
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.030
316
83
Goriska
Noben nič ne ve okrog tega?

Nekje na tujih forumih sem bral, da tole brezplačno uredijo pri samsung supportu (posredujejo kodo), vendar so me pri slovenskem samsung supportu prijazno odslovili, češ da se ne da.

Sedaj sem pisal še na avstrijskega v upanju, da bo kaj bolje...
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Avstrijci te bodo odslovili in te poslali na samsung support v sloveniji. Kar lahko se probas, da znanec pise na samsungs support na tajskem.

Lp,
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Različne specifike trgov, pa tudi red na trgu. Npr. ti se daješ za 24 evrov, a si predstavljaš potem slovencelne kako bi po celem svetu iskali prihranek nekaj evrov :)
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.030
316
83
Goriska
So mi Italijani odgovorili, da bodo poslali kodo v nekaj dneh :)

Javim, če se to res uresniči :)

Pa tudi na slo supportu so mi danes še enkrat odgovorili, in sicer hoteli so vse podatke od telefona pač model in IMEI ter kje in kdaj je bil kupljen in so rekli, da bodo podali stvar naprej, tako da pustimo se presenetiti :)
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.030
316
83
Goriska
Evo stvar rešena, tako Italjani kot naši so mi oboji poslali kodo za odklep, "jodlarji" tudi odgovorili niso!