Samsung Galaxy S8

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Žlahtnik ima SG S8 in Wifi 2 HDMi vmesnik in težavo, s katero me mori.
Nikakor ne more vzpostaviti naslednjega - preko LTE bi se povezal na splet, pognal TVIN in ga predvajal preko Wifi 2 HDMI na TV.
Na SG S8 (enako je na SG A6 in SG J5) ni opcije Smart View, če se povežem na Wifi omrežje adapterja, pa jamra da ni internetne povezave (LTE se izklopi kljub omogočenem prenosu podatkov).
Kako naj nastavim, da bo povezava s spletom preko LTE, s TV pa preko Wifi ?

Nimam pojma o Androidu, na japki in WP to deluje brezibno.

LP
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Uporabil bom kar to temo. Imam Samsung Galaxy S8+ in led ovitek s prikazom na prednji strani, star približno dve leti. Takrat sem kupil tudi led ovitek - torbico, prikazovalnik. Nekaj dni nazaj so se mi podatki prenehali prikazovati sami od sebe, čeprav imam v nastavitvah funkcijo vklopljeno. Ali se da zadeva še popraviti ali to ni več možno ?
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Si dobil kakšno posodobitev? Pojdi pod aplikacije in poišči ovitek led (led cover) in počisti podatke (data, catch).
Resetiraj telefon.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Power off/ Power on
Držiš tipko Power par sekund, da se ti pokažejo na zaslonu tipke power off - restart ...
Pritisneš restart in se ti bo telefon ugasnil in avtomatsko spet prižgal.
Če pritisneš power off ga boš moral sam prižgat tako, da spet držiš tipko power par sekund.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Si dobil kakšno posodobitev? Pojdi pod aplikacije in poišči ovitek led (led cover) in počisti podatke (data, catch).
Resetiraj telefon.

Tole mi pa sploh ne rata, kako in kje se počisti podatke (data, catch) preko priklopa na računalnik ali direktno na GSM-ju, do ovitka led (led cover) še pridem naprej pa ne več.......
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

V telefonu-GSMu
No če si prišel v aplikacijah do led ovitka , klikneš na to aplikacijo notri najdeš -shranjevanje - in notri imaš počisti podatke (data) in zbriši medpomnilnik (catch)
Vsi podatki določene aplikacije se ti zbrišejo v tem primeru ni panike ker ni nič takega shranjenega da ne bi smel brisat, če pa boš to počel z kakšno drugo aplikacijo pa kot rečeno pazi ker boš moral vse nastavit na novo in se vsi podatki(data) zbrišejo.
Za začetek lahko zbrišeš samo medpomnilnik (catch) če ne bo bolje pa še data.
A si telefon že resetiral?
Če tudi potem ne bo bolje bi bilo dobro ugotovit ali je težava v samem ovitku ali telefonu. Mogoče da greš nekam preizkusit drug ovitek.