Samsung Galaxy Note9

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Glej, še enkrat. Ne, da ne razumem, celo strinjam se s večino tvojih postov. Si eden tistih, ki še najbolj razumno komentira in na kulturen način zagovarja svoje stališče.
Zakaj misliš, da sem odprl temo in zakaj sprašujem za vtise uporabnike Note9.
Note serija se je kupovala predvsem še izpred časov Note4, ne samo zaradi pena temveč tudi zaradi tega, ker je edino serija Note delala tako kot se za gre. Vse ostalo od Samsunga je bil klump od klumpa. Serija S se je nekako kosala s drugimi, ker ni bilo ne vem kakšne konkurence. Tam od Note4(S4) naprej, pa do Note8 sploh ni bilo vredno pogledat za Samsungom in tam sem videl še najboljšo alternativo takrat v Huaweiu(Mate8). Ker do danes nisem imel nobenih problemov s omenjeno znamko jo posledično temu tudi zagovarjam, kljub temu da večina pljuva čez to znamko. Ker pa se kmalu naveličam določenih modelov oz. znamk oz. rad preizkušam nove modele(Apple, OPO in podobne eksotične znamke me ne zanimajo, Xiomi sem preizkusil-to ni zame:rolleyes:) bi preizkusil spet Note9. Toda kar prebiram in glede na to, da je zunaj že Mate20PRO sem spet v skušnjavi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: srv

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Glej, še enkrat. Ne, da ne razumem, celo strinjam se s večino tvojih postov. Si eden tistih, ki še najbolj razumno komentira in na kulturen način zagovarja svoje stališče.
Zakaj misliš, da sem odprl temo in zakaj sprašujem za vtise uporabnike Note9.
Note serija se je kupovala predvsem še izpred časov Note4, ne samo zaradi pena temveč tudi zaradi tega, ker je edino serija Note delala tako kot se za gre. Vse ostalo od Samsunga je bil klump od klumpa. Serija S se je nekako kosala s drugimi, ker ni bilo ne vem kakšne konkurence. Tam od Note4(S4) naprej, pa do Note8 sploh ni bilo vredno pogledat za Samsungom in tam sem videl še najboljšo alternativo takrat v Huaweiu(Mate8). Ker do danes nisem imel nobenih problemov s omenjeno znamko jo posledično temu tudi zagovarjam, kljub temu da večina pljuva čez to znamko. Ker pa se kmalu naveličam določenih modelov oz. znamk oz. rad preizkušam nove modele(Apple, OPO in podobne eksotične znamke me ne zanimajo, Xiomi sem preizkusil-to ni zame:rolleyes:) bi preizkusil spet Note9. Toda kar prebiram in glede na to, da je zunaj že Mate20PRO sem spet v skušnjavi.

Tukaj se boš moral pa sam odločiti, tako N9 kot mate 10 sta med najboljšimi trenutno in vsak ima svoje +/-, z nobenim pa ne zgrešiš.

Če bi bil jaz ti, bi šel na N9, ne zato ker bi bil eden ali drugi boljši, ampak ker kot praviš rad preizkušaš zadeve, bo preskok iz tvojega zadnjega Samsunga (sicer ne vem kaj si imel nazadnje) verjetno večji in s tem tudi gušt imeti nekaj novega, večji kot razlika med P20PRO in MATE20PRO, vsaj IMHO. Al pa počakaš "tablico" Mate20X, sam a sploh bo pri nas za dobiti ?
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.142
1.183
113
Imam eno težavo, katera pa ne vem ali izvira iz telefona ali operaterja.
Lastim si Note9, zadnje čase ugotavljam oziroma me opozarjajo sogovorniki, da me med pogovorom izgubljajo na trenutke. Zanimivo pri tem mi je da na prostoročnem v avtu tega ne opažajo.
Sem sumil mikrofon, in sem si v ta namen snel aplikacijo za snemanje pogovorov, kjer pa so pogovori bo. Še pravi najverjetneje ni mikrofon.
Sem tudi telefon že na tovarniške nastavitve dal in ga naložil ponovno, pa ni nič bolje.
Ima kdo kakšno idejo, kaj bi to blo?
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.142
1.183
113
Tud to sem že izklopil, pa tud podatke iz LTE na 3G dal. Ne pomaga.
Je pa hecno ker imam dve SIM not A1 in telekom pa na obeh enako, sploh ko je npr signal na meji črtica med npr 3G in 4G
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.142
1.183
113
Eno vprašanje če kdo ve, kakšna je razlika v teh csc codah? Imam namreč trenutno xsg codo od united arab emirates, pa razmišljam da bi naložil firmware z codo SIO slovenska.
A to lahko sploh naredim? A to pomeni kaj v delovanju aparata?