Samsung galaxy note 1 (baterija ali kaj drugega?)

Prosimzapomoc

Zelenc'
23. feb 2014
2
0
1
živjo,

prosim za pomoč. telefonu napolnim in telefon dejansko začnem uporabljat, nakar po kakšnih 3 minutah (klici, mail, smsi, igre, itd) po ekranu začnejo ''letet'' neke črte, ekranu se medtem vklopi najmanjša, sekundo za tem največja svetlost in potem se telefon ugasne. vklopim ga lahko šele kakih 5min po tem, vendar ima telefon pol majn baterije kot je je imel pred uporabo.
mislite, da je kriva baterija? ali kaj drugega? naj še omenim, da je telefon prej približno enim mesecem dopolnil 2 leti...

hvala za odgovore in lep pozdrav!
smile-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Po vsej verjetnosti baterija.Če imaš možnost od kakega znanca dobit baterijo,če ima kdo isti telefon,da preizkusiš,boš takoj vedel.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Če je baterija debela je napihnjena in je fuč. Nova je okol 20€, generična 10 na bolhi. Meni ta zadnja drži 1 cel dan od 7-23h z internetom in veliko uporabe,...
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Pozdravljen!

Isto težavo sem imel sam pred nekaj dnevi...kupil sem novo baterijo in težave ni več...original na RAM2 je 29€ sam sem jo dobil ne original za 15€... (:)
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.847
607
113
Moja draga je imela iste težave z Note 1. Po hitrem searchu po netu je bilo jasno da je kriva napihnjena baterija. Sem kupil novo in težav ni bilo več...
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
KSZ

Sem imel isto težavo, zamenjal baterijo in je bilo OK.

Sedaj pa se mi dogaja, da mi kaže telefon, da je 100% poln, takoj ko ga odklopim od polnilca, pa napolnjenost pade na 78, 56, enkrat celo na 42%.
Baterija stara 2 meseca.

Očitno jo bo treba reklamirat.