Samonapihljiva blazina

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Za v šotor baje obstajajo samonapihljive blazine, ki so boljše od navadnih.

Morda kdo ve, kje se jih kupi, cena, pa morda še kakšen opis kako točno to izgleda.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Hvala za trud, mati rekla, da bo še ornk premislila, cena ni ravno nizka, sploh ker bi rabila samo za par dni.

Verjetno bo kar nakupi "turbomaximusa"
grin1.gif


Dobiš *****
wink-1.gif
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
turbomaximus je ful carski, sam predn gre za par dni kampirat ga nej ma 48h napihjenega ker ful radi spušajo ker so zalepleni skupaj. Ti ga pa tut reklamirajo če ga nazaj prneseš.


OFF:
rade volje, sam da mam neki za delat, moj bivši se poroči sm gledu že X krat, moja ga more pa še 1x
rolleyes-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Bom vse tvoje besede prenesla naprej
wink-1.gif


če si že tolikokrat gledal ta film, potem pa le zavij v Glasbo (iskanje komadov) in mi poskusi še tam pomagat
wink-1.gif
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Hvala za trud, mati rekla, da bo še ornk premislila, cena ni ravno nizka, sploh ker bi rabila samo za par dni.

Verjetno bo kar nakupi "turbomaximusa"
grin1.gif


Dobiš *****
wink-1.gif


Jaz na tvojem mestu samonapihljive blazine nebi kupoval razen, če res ne preživiš veliko dni na zemlji.
"maksimis" nikoli več samo 1 noč je bil.To ni jogi in vsakič ko se obrneš kot bi bil na ladji pa v nobenem položaju ne moreš ostat ker se skos nekaj premika in če sta na njej 2 je še toliko bolj zanimivo.

Ja osebno daleč najbolje spim na dobrem armafleksu in malo boljši spalki.
Priporočam dvoslojni armafleks.

Pa velik užitkov.
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Po moje pa armafleks ni preveč udoben. Če bo spala na češarkih in koreninah naj kar pozabi, razen če ji paše, da jo skozi nekaj žuli. Pa tudi če je zadeva ravna imaš pa občutek, da spiš na betonu. Jaz bi vzela samonapihljivo, mogoče je res malo dražja sam saj jo imaš za vedno.
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Lani sem v TUŠ-u kupila samonapihljivo ležišče, sem super zadfovoljna.
Ferma je kar ena leva, ampak zdržalo je leto dni, sicer je spustilo malce zraka, se pa še vedno lepše spi na njem, ko na starem jogiju.
Cena je bila manj , ko 4.000 sit, za to ceno sem pričakovala manj udobnosti.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.406
972
113
Obišči stran
Kupil 3cm v Igluju par let nazaj, še sedaj "deluje" kot prvi dan, Dal takratnih 16k. Spi se kot da bi spal na postelji. Če bo dlje časa v uporabi je bolje vzet še malo debelejšo. Sam imam tako, ki se prepogne tudi po polovici.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Sedaj po spaniji sem spal na samonapihljivi blazini.

Das iz vrece, odpnes, odpres ventila, vrzes na tla. Napihne se v parih minutah, preden gres spat samo zapres ventil in to je to. Pospravljanje pa ti vzame kako minutko vec, pa tudi mal vec je potrebno narest.
grin1.gif


Spal sem ze na tleh, armafleksu, napihljivi blazini... in tole se zelo prbliza postelji, super se spi. Priporocam
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.406
972
113
Obišči stran
ARTIACH - Compact Mat

Samonapihljiva blazina namenjena za pohodništvo, treking in gorništvo z novo "ArtiStop" obdelavo proti drsenju, ki je na otip zelo mehka in prijetna. Vključuje ovitek. Pri zvijanju jo lahko po dolžini prepognemo.

Mere: 185 x 50 x 3 cm. Zvita: fi 13 x 29 cm Masa: 1100 g.
Cena: 15.573 SIT / 64,98 €

http://www.iglusport.si/iglusport/katalog/lez_pod/lez_pod.html

Tole je ta ki jo imam sam. Priporočam.