"saj veš kje sem"

marin

Zelenc'
7. feb 2014
5
1
3
Znanka na FB objavi sliko ribe, katero je za pozno kosilo. Znanec pod sliko napiše "kaj pa jaz?" Znanka všečka njegov komentar in odgovori "saj veš kje sem"! Zanima me, če je to povabilo za obisk - ali ni?
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.173
8.952
113
če je znanka stara med 18 in 25 potem gre verjetno za fuk. ce pa je znanka starejša, pa je velika verjetnost, da gre samo za ribo. Jaz nebi šel, ker si potem najslabši, če nisi kaj prav razumel.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ce gres tja z miselnostjo ali se bo kaj razvilo ali ne, si pogorel ze v startu, ker nisi preprican vase si brez izkusenj in bos zivcen k pes. Zenske to zavohajo od dalec. Ce gres tja s samozavestjo, da bos zmagal, ker imas se vedno druge opcije. Se ti odpre nov svet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BojanP

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Pa ne na ribo, sploh pa ne na kaksno tezjo hrano, ker zenske hitro napihne, se ne pocuti vec sexi in šanse padejo
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
lahko potrdim, sem enkrat videl zasko pa sm hitr fotko naredu (to še v davnih časih ko smo še smeli tekme v živo gledat)

5b0ff58f1421e.jpeg
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Matey in McGiver

marin

Zelenc'
7. feb 2014
5
1
3
Saj to, ona mi razlaga, da to ni nič in da ga ni vabila, da iz njenih besed, to ni mogoče razumeti.
Zato sprašujem, vi pa se kar norčujte...tudi iz mene.
če je znanka stara med 18 in 25 potem gre verjetno za fuk. ce pa je znanka starejša, pa je velika verjetnost, da gre samo za ribo. Jaz nebi šel, ker si potem najslabši, če nisi kaj prav razumel.
Ti si verjetno še mladenič in ne veš, da je kakšna 60-letnica še kako zagnana, še bolj kot 18-25 letnice.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
3,14Zda, a si dec al ne? A nej ti tle dimne signale razvozlavamo. Odgovor še ti mal na zajebantski kurjaški način pa boš že vidu a ne. Če ne si pa odpri eno Delamarisovo konzervo pa si ga pol ošili in pojdi spat. :zavijazocmi:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka in Kamele0N

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
A striček od katerega je ta teta ne bi mogel na "saj veš kje sem" odgovoriti, "tam ko jaz", pa bi bila zadeva zaključena al je treba po forumu spraševat za navodila.
Saj pol ni čudno, da dekle/gospa vabi kolega na ribo ;)