S prikolico skozi ABC ?

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik Fe3 pravi:
Znaki za omejitev hitrosti in razdaljo med vozili niso tam za okras, kaj praviš?
10.gif


Sicer pa mislim, da bi morala vsaj za lahke priklopnike veljati ista tarifa in bi se lahko vozili skozi ABC.
Saj ravno to mi gre na k..ac. Za sabo vlečem ta malo prikolico( ker vsega ne morem v avto zbasat) in zaradi tega moram na navadno stezo, poleg tega pa moram še ABC pospravit ker se mi je že zgodilo da mi je pri vstopu na AC registriralo vstop na stezi kjer ABC sploh ni označen
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Jaz sem enkrat pozabil, da imam bicikle na strehi in me je pri Iliriji oz. ZD Vič en cingl congl lepo opomnil, da tam spodaj ne gre ...
confused-1.gif


Sem skor eno avtošolo dobu v rit tolk sem zabremzu ... zamišljen.press

Kar se pa prikolice in ABC tiče sem samo enkrat "prakticiral" to, da sem šel na ABC+uporabniki in doplačal razliko kolikor je bilo za prikolico in sem unmu omenil, da sem skoraj pozabil pa je rekel, da ni panike ... nebi nič reagirali ... je pa to cca. 7 let nazaj ...
 
Nazadnje urejeno:

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
Citat:
Uporabnik Fe3 pravi:
Znaki za omejitev hitrosti in razdaljo med vozili niso tam za okras, kaj praviš?

Ravno to mi je pomagalo
cheer.gif
. Če bi natančno prebral, bi opazil da je šlo za "skoraj" in ne pozabi na faktor presenečenja, ko ti v redu odčita tablico nato pa...