Rtv.slo

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kakorkoli, odkar so ga preoblikovali, je postal tako sivo povprečje, da ga skorajda ne odpiram več. Pa je bil najboljši, še samo par let nazaj ... :zavijazocmi:
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Pa saj forma ne vpliva na vsebino, ali pač?
Kakorkoli, ne glede na formo je vsebina padla. Se pa še najde kakšen preblisk, kot današnji o Skaručni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če ni pregledna, je zanič.
Kdo pa nosi rekeljc, če je zategnjen?
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Hvala, nisem vedel da še obstaja. Ampak ga vsaj 3/4 fali ... :zavijazocmi:
Tudi jaz sem na starem, ker novi je res nepregleden. Stari bo še do konca leta (kakšno leto po uvedbi novega zmazka je bilo rečeno).
So pa verjetno opazili, da nas je še vse preveč na starem vmesniku in so ga začeli omejevati, namesto da bi se vprašali zakaj je tako.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash
I

Izbrisan uporabnik #9334

... to ni nič! To je nazadovanje. Dekadenca, propad Rima. :oops1:
Sedaj ko sem osvežil spomin na staro platformo, vidim kaj sedaj nimamo. :mad:

V glavnem, rtvslo.com je v temi. V taki obliki kot je pravkar, tudi če ga ni.
Kateri tepec je to storil?
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Pa kakšne težave imate to z MMC? Zgoraj imate pasico in podpasice in komot poiščete kar vas pač zanima. Ali pa pač uporabite iskalnik.

Sem šla preverjat. Nič ne manjka, ko iščeš po temah, sta strani identični.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Orodje mora biti ergonomično.
Saj vsi vemo, da se čisto v redu sedi tudi na bukovem tnalu - toda zakaj si torej neprestano izmišljujemo ergonomsko oblikovane stole? Take kjer se udobno počutimo.

Torej - če je aplikacija dobra, zakaj jo je treba spremeniti v "leseno"? Tako kot so win10, npr. Prej v Win XP sem imel do plotanja največ 3 klike, sedaj pa najmanj 10, če sem imel srečo z gonilniki :mad:.

Isto filozofijo so uporabili pri rtv.slo. Ko jo odpreš, ni prav nobene razlike kot če bi odprl 24 ur, al pa siol, očitno so izdelovalci aplikacij najmanj v sorodu, če ne kar isti. S tem, da je bila prejšnja daleč najuporabnejša (če jo primerjam z ostalimi slovenskimi).
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Orodje mora biti ergonomično.
Saj vsi vemo, da se čisto v redu sedi tudi na bukovem tnalu - toda zakaj si torej neprestano izmišljujemo ergonomsko oblikovane stole? Take kjer se udobno počutimo.

Torej - če je aplikacija dobra, zakaj jo je treba spremeniti v "leseno"? Tako kot so win10, npr. Prej v Win XP sem imel do plotanja največ 3 klike, sedaj pa najmanj 10, če sem imel srečo z gonilniki :mad:.

Isto filozofijo so uporabili pri rtv.slo. Ko jo odpreš, ni prav nobene razlike kot če bi odprl 24 ur, al pa siol, očitno so izdelovalci aplikacij najmanj v sorodu, če ne kar isti. S tem, da je bila prejšnja daleč najuporabnejša (če jo primerjam z ostalimi slovenskimi).
Pa dobro, kaj ti samo gledaš ali tudi bereš?
Sem preverila in ne, vsebinsko gledano ni prav nobene razlike.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A ti veš, zakaj se dela štrik za obesit iz - štrika? Zato da se bolj udobno vsede okoli vratu :mad:.
Lahko si ga narediš tudi iz navadnega srobota, le da se potem nekaj bolj matraš, pa še zlomi se lahko, padeš dol in se polomiš - to pa boli.

Tepka :mad:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Si pobrisala, ne ? :p Kako tipično od tebe!

Očitno sem te trofil. Kaj imaš torej z Rtv? Ti je všeč? Ste uspešni?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
V glavnem, rtvslo.com je v temi. V taki obliki kot je pravkar, tudi če ga ni.
Kateri tepec je to storil?

Saj ga bojo v kratkem uredili, samo da nam prej še davek dvignejo :fredi:

Predlog RTV: Za evro višji prispevek

Ljubljana – Ob začetku razprave o programskih izhodiščih za leto 2020 je generalni direktor RTV Slovenija Igor Kadunc na seji programskega sveta napovedal, da bo vladi predlagal zvišanje RTV prispevka za 7,84 odstotka oziroma en evro. »Najprej moramo videti, česa se sploh lahko lotimo,« je pred predstavitvijo načrtov, ki temeljijo na želenih dodatnih sredstvih, dejal Kadunc. Med argumenti za zvišanje je nanizal inflacijo in zvišanje plač v javnem sektorju. Nekateri svetniki so izrazili željo po različici načrta, ki ne bi vključeval morebitnega povišanja, saj ga je vlada doslej zavračala.

https://www.delo.si/novice/slovenija/predlog-rtv-za-evro-visji-prispevek-185916.html
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Ni problema, saj bomo zaposleni v gospodarstvu to z lahkoto in veseljem pokrili :)
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Samo za en € ? To ni nič bodo nekateri tulili saj mala kavica več stane...