Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Šalco poznam še iz časov ko je s pimpekom po mivki risal - saj je pronicljiv, ampak če je to domet humorja - jao nam; da malega naduvanega, velikega "neumnega", ono bogo pomagačko,... sploh ne omenjam.


če prežviš ko poslušaš val 202, gledaš rtv prvi program in njihove novinarje, boš pa tud reporetja milana nesu. Mislim da je v bistvu v njemu več novinarja kot v marsikateremu ki dela na Kolodvorski
 

B81

22. jul 2007
34.433
8.922
113
To je elita. Čudno res, da se vse to dopušča, namreč plačujemo vsi, zastonj propagando imajo pa izključno komunisti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

erikson

Guru
25. avg 2007
21.392
5.373
113
Iz RTVSLO Ljubljana Eugeniji Carl poslali bel prah.


65925877.jpg
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.392
5.373
113
Partizan se je preveč razgovoril o pobojih, zato se oddaje ne sme promovirati.


Od povojnih pomorov, velikega zločina povojne oblasti, ki še buri duhove, je minilo 76 let. Tistih, ki so to počeli ali videli, skoraj ni več. Še redkeje pa se kak partizan odloči, da bo povedal, kaj je doživel, videl, počel. Tako pričo je uspelo 14. septembra pred kamero TVS privesti Jožetu Možini: 99-letnega nekdanjega partizana in celo nekdanjega predsednika borčevske organizacije v Brežicah Antona Cizla, ki je zelo odkrito govoril o poteku pobijanja, pokazal težo travme, ki jo nosi, in povedal, da še vedno sliši jok in vpitje žrtev. A so na RTVS to zanimivo pričevanje o prikrivani zgodovini zveze komunistov in prejšnje države precej skrili. Slišati je celo očitke, da bi naj šlo celo za cenzuro.
 

B81

22. jul 2007
34.433
8.922
113
Bo Nova predvajala...ampak ce gre za tisto, kar sem slisal, je verjetno bolje, da se sploh ne predvaja. Ene stvari so enostavno prehude za slisat.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj se je dogajalo v časih, ki se jih spominjajo samo še stoletniki, me prav nič ne zanima. In če mislite, da se zaradi takih spominov zadeve ne bodo ponovile, se prekleto motite. Bosna še ni tako daleč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Nič ni črno-belo. Tudi Napoleon ima menda v Evropi, izven Francije, samo pri nas spomenik, ker je bil za nas junak, za druge pač ne.
 

B81

22. jul 2007
34.433
8.922
113
Kaj imamo zdaj mi z Napoleonom? Tu se govori o Slovencu, junaku. Tudi Bush nima veze v tej temi...
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.923
5.088
113
Kaj se je dogajalo v časih, ki se jih spominjajo samo še stoletniki, me prav nič ne zanima. In če mislite, da se zaradi takih spominov zadeve ne bodo ponovile, se prekleto motite. Bosna še ni tako daleč.

Si spet spregledal bistvo. Težava je v temu, da se novejše generacije drugače spomnejo bivšega režima. Desetletja partijske propagande je naredilo svoje. Ironično potem ti kričijo o fašizmu, sami pa hodijo v službo z Titom na majici.

Ampak tem slovenceljnem ni za zameriti. Verjetno bodo tudi po razpadu Demokratične Republike Severne Koreje eni govorili kako je bilo fajn v starih časih, ko so bili svobodni.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Če ne bi bilo Tita, bi bili do devetdesetih let na ravni NDR, Poljske, Češke, Madžarske, ko niso smeli njihovi prebivalci niti nosu pomoliti izven meja. Tako sem pa v osemdesetih brez viz prepotoval pol sveta in v najbolj zabačenih kotičkih Azije so poznali Tita.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Gotovo si pozabil, kako sta si Churchill in Stalin razdelila vpliv v Jugoslaviji. Seveda, sami bi odločali, ali bomo stalinisti ali demokrati. :valjamse:
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N