Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Promet jim je pa upadel zakaj? Zame ni nobena pomoč, če mi nekdo da jurja po drugo strani me pa zjebe da jih 5 nisem mogel zaslužiti. Ta del krize še sledi. In tudi ta vlada podpira mešalce megle, samo svoje, gospodarstvo je pa blokirano iz dneva v dan bolj.

In ja, živim slabše, zaradi prejšnjih JJ vlad, kjer so zaradi pretiranega trošenja in zadolževanja dvignili DDV, ki je navkljub obljubam še vedno krizni, glede na sedanjo situacijo pa predvidevam da se bo v prihodnosti še dvignil. Cene se dvigajo, plača je pa že 10 let enaka. Smo konstantno v neki krizi, kar ne daje ravno občutka sigurnosti.
Verjetno bi lahko še marsikaj naštel, če bi se bolj v detajle spustil. Verjamem pa da je enim bolje, ja.


DDV se je dvignil ker je bla kriza tudi malo izven Republike Slovenije. In ker je, po lukcu, pač izvoz ahilova peta našega gospodarstva je bilo potrebno poskrbeti tudi za tiste ki v tem ujeti. Janša inma dvigom DDVja tolk kt jaz s Pamelo Anderson
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

B81

22. jul 2007
34.636
9.041
113
Mislis, da mi kot ljudje stopimo skupaj in damo za pokritje depozitov ali da lenča vzame milijardo pufa in pokrije dolgoletno slabo delo in omogocanje slabih kreditov za tajkune?
Obstaja katera pot, kjer "ljudje ne stopimo skupaj in damo solde"?
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.175
1.175
113
Mislis, da mi kot ljudje stopimo skupaj in damo za pokritje depozitov ali da lenča vzame milijardo pufa in pokrije dolgoletno slabo delo in omogocanje slabih kreditov za tajkune?
Obstaja katera pot, kjer "ljudje ne stopimo skupaj in damo solde"?
Razlagaj si kakor hočeš, itak brez veze.
Pravim samo, da bi bila škoda še večja če bi banke pustili iti u maloro. Crknlo bi poleg še marsikaj drugega.

Te zadeve je treba preventivno preprečevati takrat ko lahko, in tu smo-ste (Sds) povrnili na polno, važno da ste se lahko po prsih tolkli kake gospodarske kazalce imate ( tiho pa bli, da so ti na kredo).
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.010
3.762
113
Ljubljana
hmpg.net
Alenčica nas je zapufala za pet milijard za reševanje bank, ki so kreditirale leftardske "gospodarstvenike".
Kateri so leftardarski ("gospodarstveniki" so vsi)?:

Izpostavljenost DUTB do Vegrada in Vegrada-AM skupaj je 141 milijonov evrov. Do holdinga Zvon ena 115,4 milijona evrov in do Zvona dva 80,5 milijona evrov. Po višini izpostavljenosti pa ima T-2 do DUTB 95 milijonov evrov dolga, Sava 70,8 milijona evrov, GPG Inženiring 70,3 milijona evrov, Montavar 61,4 milijona evrov, Primorje 58 milijonov evrov, Energoplan 54,1 milijona evrov, Grep 51 milijonov evrov, Skupina Viator & Vektor 45,2 milijona evrov, ACH 44,5 milijona evrov terjatev, Cimos 42,2 milijona evrov, Konstruktor 38,9 milijona evrov, ES Gorica 33,6 milijona evrov, SCT 30 milijonov evrov, Kraški zidar 29,6 milijona evrov, Adrie Airways 29,3 milijona evrov, CG invest 24,8 milijona evrov in tako naprej.

Največji dolžnik, ki ga je Nova KBM prenesla na DUTB je Športni center Maribor, ki je konec septembra lani banki dolgoval skoraj 39 milijonov evrov. Mariborska banka je na DUTB prenesla tudi 22 milijonov evrov terjatev do Primorja v stečaju, 30 milijonov terjatev do MTB v stečaju, 17 milijonov evrov terjatev do družbe MIP v stečaju, dobrih 5 milijonov evrov terjatev do Dela Revij v stečaju, skoraj 30 milijonov evrov terjatev do Alposa v stečaju in dva milijona terjatev do SCT v stečaju. Na slabo banko je NKBM prenesla tudi terjatve do nekaterih finančnih holdingov: 10 milijonov evrov do Istrabenza, 6 milijonov do NFD holdinga, skoraj 10 milijonov do Pom-Investa, 7,5 milijona evrov do Merkurja in dobrih 14 milijonov evrov do kranjske Save.

 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
To je ja vse udbomafija pokradla in prenesla v davčne oaze. :cool: Prosto po Janševem zagovoru danes, ups včeraj, v parlamentu.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.438
2.299
113
Kaj je s tisto skupno oddajo o coroni? Čemu je bila potrebna? zadostiti egotu POPtv in RTV?
Se je zaradi nje kdo cepil? Se kdo zaradi oddaje ni cepil?
Pa saj so eni dobili od novinarjev nagrado?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.203
2.440
113
v lokalni ostariji
Kaj je s tisto skupno oddajo o coroni? Čemu je bila potrebna? zadostiti egotu POPtv in RTV?
Se je zaradi nje kdo cepil? Se kdo zaradi oddaje ni cepil?
Pa saj so eni dobili od novinarjev nagrado?
Potrebna da se popluva vlado. Potrebna da se pokaze kako je vlada slaba... Da se pripravi temelje za novega premiera...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.536
5.519
113
"Stiska migrantov na Poljsko-Beloruski meji se nadaljuje. Ob tem se postavlja tudi vprašanje, zakaj izrazito katoliška Poljska ne pokaže usmiljenja do beguncev, ki so s svojimi otroki v neugodnih vremenskih razmerah ujeti na nikogaršnji zemlji."

Radio Slovenija, Druga jutranja kronika ob 07:00
 
  • Haha
Reactions: brane_new