Rojstvo

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Kdo je ze to?
wink-1.gif

A ni rekla da ne zeli vpletat otroka v medije?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Fantje ne no. Mal obzirnosti. Pa ja ni vaša mama bila breja z vami?
Punčki naj bi bio ime - nekaj takega - Anouk
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Jaz bi vsem staršem, ki izbirajo taka imena nabil davek, vsako leto po jurja evrov do otrokove polnoletnosti, potem pa naj otrok sam naprej plačuje ali pa se preimenuje v normalno slovensko ime. Kje vam je ponos? Izumrli bomo kot dinozavri.
Na Islandiji so lansko leto razširili nabor imen za cel ducat. Si lahko misliš?
In potem ti nekdo reče, da so dobili Anouk. Potem pa ne veš, ali je to pes, če že dojenček ali je moški, ali ženska... Bogi otrok...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Kamele0N

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Jaz bi vsem staršem, ki izbirajo taka imena nabil davek, vsako leto po jurja evrov do otrokove polnoletnosti, potem pa naj otrok sam naprej plačuje ali pa se preimenuje v normalno slovensko ime. Kje vam je ponos? Izumrli bomo kot dinozavri.
Na Islandiji so lansko leto razširili nabor imen za cel ducat. Si lahko misliš?
In potem ti nekdo reče, da so dobili Anouk. Potem pa ne veš, ali je to pes, če že dojenček ali je moški, ali ženska... Bogi otrok...

Se strinjam z zgoraj napisanim...

Ampak, smo tako izgubili že Korošico, ko je vzela italijana. In verjetno to dekletce ne bo hodilo na Koroškem v vrtec in šolo. Taki starši ji pa bodo pa ja privoščili najboljše varstvo in šolanje v tujini...

Ali se pač motim...?
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
Jaz bi vsem staršem, ki izbirajo taka imena nabil davek, vsako leto po jurja evrov do otrokove polnoletnosti, potem pa naj otrok sam naprej plačuje ali pa se preimenuje v normalno slovensko ime. Kje vam je ponos? Izumrli bomo kot dinozavri.
Na Islandiji so lansko leto razširili nabor imen za cel ducat. Si lahko misliš?
In potem ti nekdo reče, da so dobili Anouk. Potem pa ne veš, ali je to pes, če že dojenček ali je moški, ali ženska... Bogi otrok...


Zelo zanimivo, ti si sigurno zaprisezen zagovornik clovekovih pravic
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
Se strinjam z zgoraj napisanim...

Ampak, smo tako izgubili že Korošico, ko je vzela italijana. In verjetno to dekletce ne bo hodilo na Koroškem v vrtec in šolo. Taki starši ji pa bodo pa ja privoščili najboljše varstvo in šolanje v tujini...

Ali se pač motim...?
Seveda tega italijana, ki govori slovensko veliko bolje kot miljon prebivalcev v Sloveniji....
 
  • Všeč mi je
Reactions: mojamura in Roberto