RIOY sistem? Izkušnje ipd?

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik Odyssey pravi:
malo po malo iz meseca v mesec,...

V glavnem iz včeraj na danes se že nekaj dogaja. Bomo videli kako bo po enem tednu
cheer.gif

no kako laufa zadeva? tisti link, ki si ga navedel zgoraj je mrtev. kaj pa tvoj sistem? je bilo kaj uspeha?
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Zadeva sploh ni tako slaba, je pa res da za hiter zaslužek to ni!
Sistem je dober, je pa treba res vložit trud (velika večina dela zajema komuniciranje po emailu, pridobivanje novih članov, oglaševanje na različnih spletnih straneh,...)

Stran ima včeraj in danes neke tehnične težave (dobivam obvestila na mail).
Nov popravljen link, če koga še zanima
wink-1.gif


RIOY
 
Nazadnje urejeno:

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Živ dokaz kako še palijo te igre. Najprej si rekel, da boš samo poskusil, zdaj si že zainteresiran za nadaljevanje, čez pol leta pa bo vso tvoje premoženje pri tistem tipu, ti pa boš jokal na Preverjenem kako spiš v avtu.

A ni bilo podobno z Wernerjevim piramidnim sistemom?
 
Nazadnje urejeno:

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
KSZ:

Dokler zaslužim več kot sem dejansko investiral, potem se zame dejansko splača.
Sicer pa lahko nehaš takoj ko nočeš več delat.

Lahko je govoriti o neki zadevi in o nekom ki se je opekel na kakšni igri in se delat norca, lej spet en naivnež ki je nasedel.
Če pa dejansko zadevo delaš in se trudiš biti uspešen neglede na to kaj govorijo drugi pa je čisto druga stvar!

Konec koncev je to moj čas, moj denar in moja "pamet" ki jo vlagam. In dokler sem uspešen pri tem me to ne moti. Očitno pa moti druge
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Konkretne stevilke ? Ti si do zdaj zapravil AAA evrov, dobil pa BBB evrov. Koliko znasa AAA in koliko BBB ?
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Zapravil sem AA Evrov, Dobil BB evrov.
BB - AA = CC evrov. CC je pozitivno število.

(AA BB in CC so dvomestna števila). Toliko zaenkrat
smile-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Aha, v enem mesecu si torej zasluzil manj kot 100 evrov, nekdo drug pa je (ob tebe) tudi zasluzil manj kot sto evrov. Se slisimo spet cez en mesec da vidimo napredek
wink-1.gif
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Pa vso srečo želim, res, jo boš potreboval. Ampak dokler si v plusu še gre, samo da te nebo potem posrkalo vase kot obisk Las Vegasa. Pazi se!

Aja pa seveda obveščaj nas o rezultatih, bo zanimivo videti če ti bo uspelo. Saj ne pravim da je nemogoče, tudi na loteriji lahko zadeneš.