rimming?

Predana

Pripravnik
27. avg 2007
38
0
6
Verjamem
grin1.gif


Za dekco pa tako, na podlagi postov dvomim, da to počne
tongue-1.gif


Pa bolje da nehamo se pregovarjat, da ne bomo kregani
evil.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
In kaj si ti na podlagi postov ugotovila?
rolleyes-1.gif

eni so pa tapravi strokovnjaki ki ugotavljajo na podlagi enega posta tvojo preteklost, prihodnjost, skrite želje, komplet podzavest, politično usmerjenost, razvade,....

za primer:
enkrat me kličejo belček, drugič komunajzar...enkrat sem cerkvena ovčka, drugič zadrt ateist...
crazy1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ok, končno sem ugotovila kaj je ta rimming
redface-1.gif


Folk ima čist preveč predsodkov. Sploh pa ženske. Zdej pa res ne vem, a imate bejbe same take trote, ki vam ga v rit tiščijo brez občutka (in pol je logično, da se vam analni odnos upira) al je to tista varianta, ki je bljak, brez da probate?
17758-icon_confused.gif

Vsak ima svoj okus, vsak ima svoje navade. Ampak bejbe. Verjemite, da je analni sex fantazija skoraj vsakega moškega. Zna se zgodit, da bo vaš moški to poiskal kje drugje. Isto je pri oralcu. Če ne bo dobil doma, bo šel drugam. Mogoče obstaja tut kakšna stvar, ki vam paše, pa je vaš moški noče počet?
wink-1.gif

Uglavnem, sex je ena taka luštna stvar.
cheer.gif
folk pa čist prevek predsodkov.

Higiena je na prvem mestu, če je to porihtano, potem sam go for it.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Je kdo kje omenil kaj proti analnemu sexu? Samo da bom pa jezik tiščala enmu V ritno luknjo, pa res komaj čakam, pa predsodki gor al pa dol
crazy1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Govorila sem nasplošno, ker vem, da je tko velik "problem" pri bejbah.
Sicer pa naj vsak počne kar hoče. Je pa fajn, če se najdeta skupi dva, ki imata enake predsodke.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:

Samo da bom pa jezik tiščala enmu V ritno luknjo, pa res komaj čakam, pa predsodki gor al pa dol
crazy1.gif






Potem pa fantu na koncu daš še en francoski poljubček na usta
hysterical-1.gif






mmmmmmm mljask mljask. Potem pa ti tisti dan še frendi pridejo čestitat za rojstni dan.... mmmmmmm
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
Za vse je še čas.
grims-1.gif


Vse vedno po podobnem kopitu do istega rezultata je dolgčas. Treba je probat čim več preden te mine vse skupaj. Jaz podpiram vse možne oblike popestritve, moja pa žal nima izbire
evil.gif


No kakšnega kozlanja in malcanja dreka se tudi jaz ne grem. Vse ima svoje meje, ampak ta meja se tudi slučajno ne konča pri vaginalnem sexu
aplauz.gif


Pa veliko užitkov vsem...
roza.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:

Potem pa fantu na koncu daš še en francoski poljubček na usta
hysterical-1.gif

mmmmmmm mljask mljask. Potem pa ti tisti dan še frendi pridejo čestitat za rojstni dan.... mmmmmmm
hysterical-1.gif

Pa deeeeeej no. Jst pa glih pico začela jest
eck03.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Je kdo kje omenil kaj proti analnemu sexu? Samo da bom pa jezik tiščala enmu V ritno luknjo, pa res komaj čakam, pa predsodki gor al pa dol
crazy1.gif

no, da se jaz kaj recem, glede na to, da sem odprl temo. tudi jaz ne bi tiscal jezika V ritno luknjo (itak ne gre
grin1.gif
)
poleg tega je to ful fajn kot predigra ali pa predpriprava za analca da je dovolj mokro in prakticno ne rabis lubrikanta, ker je slina dovolj (v ritko mors vedno na "mokro", nikoli na suho
ne-ne-1.gif


in pa vedno se to pocne ko je umita ritka(!!!), razn ce ma kdo kaksne drugacne fetise...tisto pa mislim da ni vec rimming
smirk-1.gif
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
in pa vedno se to pocne ko je umita ritka(!!!),
se strinjam.....
cheer.gif

me pa tanima, kako se tud na notranji strani zadeva umije? za A2M je potrebna tud notranja higiena....
wink-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Okej, potem sem si pa tisti prevod "oralca analne odprtine" preč podobno vaginalnemu oralcu predstavljala,...ker tam pač jezik tudi v luknjo zaide
grin1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
Citat:
in pa vedno se to pocne ko je umita ritka(!!!),
se strinjam.....
cheer.gif

me pa tanima, kako se tud na notranji strani zadeva umije? za A2M je potrebna tud notranja higiena....
wink-1.gif

Če ni driske je anus čist. Sicer pa se baje tudi klistirajo, samo meni se to zdi že preveč zamudno
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Malce "offtopic".

Verjameš ali ne, psi imajo bolj čista usta kot mi. Seveda, to temelji na preizkusu mythbusters-ov, ko so preverili ta mit.
grin1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik s22b pravi:
Malce "offtopic".

Verjameš ali ne, psi imajo bolj čista usta kot mi. Seveda, to temelji na preizkusu mythbusters-ov, ko so preverili ta mit.
grin1.gif

Samo pri riti je pa pomoje glih obratno.
smirk-1.gif